Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Obgadywaniu

1. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat mądrości, głupoty, inteligencji, myślenia, wiedzy, głupców i mędrców, głowy, rozumu, rozsądku, głupstw.
2. Fałszywi Przyjaciele…
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q4
5. 4 lata różnicy nie przeszkadzały dziewczynom w obgadywaniu gwiazd i rozmawianiu o codziennym życiu.
6. Życie i podróże
q6
7. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q9
10. Kiedy poszłam na protest pod kurią po jego słowach o „tęczowej zarazie” , dowiedziałam się, że on wykorzystał wiersz pewnego poety (Józefa Szczepańskiego – red.
11. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q13
14. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q14
15. Wychodzę z założenia, że lepiej aby dowiedzieli się tego ode mnie, a nie od osób trzecich, wolę również aby jeśli mają mnie obgadywać i szydełkować nowe plotki na mój temat, powód ku temu znajdywali najlepszej jakości.
16. O życiu io tym, co ciekawe
q16
17. Psychology of Life
q17
18. Składa się na to na przykład kolor skóry, inne wyznanie religijne, kultura, majątkowość lub ubiór czy nawet muzyka.
19. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q19
20. Wariat to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.
21. Tytułowe „dziewięć i pół tygodnia z życia pewnej redakcji” polega głównie na obgadywaniu, plotkowaniu, wymyślaniu niestworzonych teorii o współpracownikach, spóźnianiu się do pracy i imprezowaniu po pracy.
22. Dwa dni później hot info – będzie tego a tego dnia, o tej i o tej godzinie, dojedzie sam, tylko trzeba go z dworca kolejowego odebrać.
23. Na stronie znajdziesz najlepsze opisy i Statusy na Gadu Gadu, Skype, Facebook i inne aplikacje gdzie można ustawić STATUS.
24. XdPedia – Pinger.pl
q24
25. Na jawie w roli terapeuty może występować ktoś Ci bliski, który wysłucha tego, co masz do powiedzenia na irytującą sąsiadkę, zawistną znajomą albo złośliwą teściową, w ….
26. Jest Pozytywnie
q26
27. Kobieta w obawie o swoje życie oddała mu 250 złotych – wyjaśnia Marcin Koper, oficer prasowy puławskiej policji.
28. Jest Pozytywnie
q28
29. Psychology of Life
q29
30. Ostatnio znajomy, znacznie ode mnie młodszy – aczkolwiek nastolatkiem przestał być jakieś 20 lat temu, zaskoczył mnie pewnym stwierdzeniem na temat „dzisiejszej młodzieży”.
31. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q31
32. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat wścibstwa i plotkarstwa.
33. Po angielsku
q33
34. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q34
35. Mówi o konsekwencjach tłumienia swojego głosu wewnętrznego, konieczności polerowania intuicji złotą łyżeczką i potyczkach z wewnętrznym krytykiem.
36. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje • ok.
37. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q37
38. Obgadywanie – hasło powiązane z: koteł, memy, kwejk, plotki, te myśli, obrabianie dupy, besty, kociak, śmieszne, śmieszne obrazki, porady, obgadywanie, porada.
39. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: