Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Początku

1. Moje cztery najnowsze cytaty, które teraz mam w zeszyciku pod ręką: „Życie jest jak słuchanie obcokrajowej piosenki – na początku nie wiadomo, co nas czeka potem, czasem nieciekawa, chwilami emocjonująca, zaczynamy ją rozumieć ją dopiero od środka, ale co to za radość zrozumienia jedynie urywków, gdy i tak uważamy, że innych nuta życiowa piękniejsza.
2. Pozytywnie zacznij swój dzień!
Thank you for watching!
3. Interesują cię najlepsze śmieszne cytaty, jakie tylko można znaleźć w Internecie.
4. Motywacyjne.cytaty
q4
5. Road Trip Bus
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Promujemy karkonosze
q7
8. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q8
9. Puls Biznesu
q9
10. Mocne cytaty
q10
11. ॐ Miłość & Dobro ॐ
q11
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Mjakmama.pl
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Diego jest początkiem, twórcą, moim dzieckiem, chłopakiem, malarzem, moim kochankiem, moim mężem, moim przyjacielem, moją matką, mną i wszechświatem… Dlaczego nazywam go moim Diego.
16. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch 2 Boży unosił się nad wodami.
17. Bałwochwalnia
q17
18. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „cytat na początku utworu” możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat życia.
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Zaciekle zwalczany przez jednych, broniony przez innych, system Platona w ten czy inny sposób obecny jest.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. 20:30 8,8°C Tekst dnia 1 czerwca 2017 roku Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
25. Niezłe Aparaty
q25
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Macie jakieś mocne cytaty o fałszywych kumplach.
28. Włącz oszczędzanie
q28
29. 24 stycznia 1965 w Londynie) – brytyjski polityk, mówca, strateg, pisarz i historyk, dwukrotny premier Zjednoczonego Królestwa, laureat literackiej Nagrody Nobla.
30. Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
31. Możesz tę lekcję potraktować tak, jak zazwyczaj: Listę, zbiór teoretycznych porad od ludzi, których nazwisko nic Ci nie mówi, a poza tym „oni nawet nie mają pojęcia, jak wygląda moje życie – są całkowicie oderwani od rzeczywistości”.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: