Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Największa Świnia

1. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne.
2. „No złap go za tę fujarę!”. Dama pomagała w kryciu klaczy! [Damy i Wieśniaczki.PL]
Thank you for watching!
3. Wiescirolnicze.pl
q3
4. Może jeszcze wielokrotnie przybrać na sile, co oznaczałoby zagrożenie głodem dla milionów ludzi.
5. Co piszczy w sieci24.pl
q5
6. Gazeta Pomorska
q6
7. Na nowozelandzkiej wyspie Little Barrier Island, naukowiec Matt Moffett z Instytutu Smithsona w Waszyngtonie ujawnił środowisku biologicznemu owoc swoich dwudniowych poszukiwań – największego owada świata.
8. Tygodnik Poradnik Rolniczy
q8
9. Demotywatory.pl
q9
10. Demotywatory
q10
11. Nowy Rok Księżycowy zaczyna się w dniu 25 stycznia 2020 roku, a kończy 11 lutego 2021 roku.
12. Około godziny 5:50 rano, w moim kole łowieckim ‚Piżmak’ w Niwiskach (koło Zielonej Góry) został pozyskany rekordowy dzik przez jednego z naszych kolegów.
13. Najstarsza świnia na świecie trafiła w tym tygodniu do nieba dla świń, gdzie czekają na nią… drapanie bo brzuszku, łóżko z gęsimi piórami i niekończąca się ilość orzeszków ziemnych.
14. I jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo.
15. World Beyond War
q15
16. Kalendarz rolników
q16
17. Przecież przed nami jest największa świnia na świecie, stworzona z puszek konserwowej wieprzowiny, której przybliżona waga wynosi około 2,5 tony.
18. To z pewnością ludzie dobrze lub w miarę dobrze wykształceni, którzy w miarę dobrze zdają sobie sprawę z tego jakie bzdury wypisują.
19. Słusznie ktoś zauważył że michnik to w tym przypadku największa świnia, ba ja bym powiedział nawet że zgodnie z teorią czarzastego to protoplasta świń.
20. Ludzie urodzeni w latach Świni nie skrywają prawdziwych motywów działania, nie są aktorami życia codziennego, często obdarzani są przez inne znaki dużym zaufaniem.
21. Słoń afrykański Płetwal błękitny Rozmiar jego ciała dochodzi do 18 metrów, a waga to nawet 13,5 tony.
22. Większość legend o Wielkiej Maciorze jest zgodna co do tego, że narodziła się w pewnej wiosce na brzegu rzeki Grismerie, ale wiele sporów wybuchło w kwestii, która to konkretnie była osada.
23. DinoAnimals.pl
q23
24. Co piszczy w sieci24.pl
q24
25. Zakładam, że rozmiar samochodu powinien być standardowy i na podstawie szerokości katalogowej da się przeliczyć dzika i człowieka.
26. Onet Kobieta
q26
27. AgroFakt.pl
q27
28. Faktopedia.pl
q28
29. Przewodnik duchowy
q29
30. Tygodnik Poradnik Rolniczy
q30
31. Na przykład Chiny były świnia, nazywany Chun-chun, vesivshaya tuż powyżej 900 kg, jednak pojawienie się jej w domu.
32. Ludzie urodzeni w latach Świni nie skrywają prawdziwych motywów działania, nie są aktorami życia codziennego, często obdarzani są przez inne znaki dużym zaufaniem.
33. Nietypowe zwierzę w swoim czasie przyciągnęła uwagę wielu ludzi, dlatego często go wieziono na różnego rodzaju wystawy.
34. 2007 – Forum dyskusyjne gry filmy gra sprzęt fotografia PC online.
35. Wieś tańczy i śpiewa
q35
36. DwaPlusCztery.pl
q36
37. Kochamy Zwierzaki
q37
38. Wałbrzych – Twoje Miasto
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: