Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wartościowe Cytaty

1. Kyle_reese „Kiedy jestem w rozpaczy, przypominam sobie, że w historii świata zawsze zwyciężała droga prawdy i miłości.
2. Cytaty o samotności.
Thank you for watching!
3. Jest Pozytywnie
q3
4. Aforyzmy, przysłowia i cytaty o szkole, edukacji, nauce, nauczaniu, lekcjach, klasach, ocenach, podręcznikach, zeszytach, uczniach, nauczycielach, wychowaniu, ocenach.
5. CYTATY – Świat w kawałkach
q5
6. Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły.
7. Przewodnik duchowy
q7
8. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q8
9. Dla tych, którzy nie są życzliwi i dobrzy może akurat przekonają do choćby próby bycia dobrym i życzliwym, a Ci którzy są dobrzy i życzliwi po prostu odbiorą ten post w ….
10. Starał się zapewnić dzieciom beztroskie – co nie znaczy pozbawione obowiązków – dzieciństwo.
11. Pasja Tradingu
q11
12. Witam na mojej stronce,Miło mi powitać i poznać osoby które tu się bawią, udzielają.
13. 2014 · Żadne cytaty o miłości nie zapadają w pamięć tak głęboko jak słowa naszego własnego Jana Kochanowskiego.
14. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
15. Shikatemeku.pl
q15
16. Słuchajcie, szukam cytatów z piosenek polskich raperów takich jak np.
17. Jacek Kotarbiński
q17
18. ASZdziennik.pl
q18
19. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q19
20. Alicja ma kota
q20
21. Joanna Grela
q21
22. Dobre słowa
q22
23. Wyrwane z kontekstu
q23
24. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
25. Duch Prawdy ☀️ Poszerzanie Perspektywy i Świadomości
q25
26. Strony internetowe Radom
q26
27. Cytaty i parafrazy dla: papier wartościowy (0 – 17 z 17) Władysław Jaworski, Zbigniew Krzyżkiewicz, Bohdan Kosiński, Banki.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Droga do odkrycia i poznania siebie wiedzie, przez poznanie Boga, ponieważ zostaliśmy stworzeni na jego obraz i podobieństwo.
30. Rośnij w Siłę
q30
31. Alkaliczny styl życia
q31
32. Jakie są według Ciebie najpiękniejsze i najbardziej wartościowe cytaty z książek/filmów lub wypowiedzi.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: