Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Czekaniu Na Ukochanego

1. Wzruszająca opowieść o wojnie, wspólnych doświadczeniach i miłości pióra specjalistki od szczęśliwych zakończeń – „Jeszcze się kiedyś spotkamy” Magdalena Witkiewicz.
2. Teresa Werner – Dałabym Ci dała █▬█ █ ▀█▀
Thank you for watching!
3. Jest Pozytywnie
q3
4. Demotywatory
q4
5. Ile ma dokładnie lat nie wiemy bo wziety jest ze schroniska jako mocno dorosły pies.
6. Powyżej :D no bo chodzi o to że tęsknię za pewnym chłopakiem i chcę jakieś cytaty z tym związane.
7. Cyfroteka.pl
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego – Uniwersytet Jagielloński
q9
10. Moje NieZapominajki…
q10
11. Zapracowanego tatę, o rozmowach choinkowych ozdób w pudłach na stryszku, o niespodziewanym gościu, spotkaniu z aniołem i zagubionej kotce, która w wigilię znalazła dom.
12. Demotywatory
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Zen Jaskiniowca
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Marna jest miłość, która myśli o własnym tylko szczęściu.
17. Gdy były zabory, zwłaszcza po powstaniu styczniowym, skupiono się na pracy u podstaw i na czekaniu na dogodny moment – co nastąpiło w 1918.
18. Business Manager – Facebook
q18
19. Za każdym razem, gdy skończył, panie podnosiły ręce do góry i opuszczały je bezwładnie na kolana, przewracały oczami i potrząsały głowami, co miało znaczyć: „To było tak piękne, że nie da się tego wyrazić słowami”.
20. Chrześcijańska Mama
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. W momencie kryzysu znacznie łatwiej jest stwierdzić, że świat jest zły, niż zmierzyć się z pytaniem, dlaczego Bóg, który jest dobrem, zdaje się nie działać.
23. * Dzisiaj to my – wiekowi – porównać możemy tamte i te dzisiejsze wigilie „ze sznytem” – młodzi nasze wspomnienia nazywają „kitem” więc i je pomijamy, by nie zaznać tremy.
24. DocPlayer.pl
q24
25. Babcię narratorki poznajemy w 1943 roku, kiedy wbrew własnej woli wychodzi za mąż za czterdziestoletniego wdowca, do szaleństwa w niej zakochanego.
26. Chrześcijańska Mama
q26
27. Gazeta Wrocławska
q27
28. Niewiele wiemy o ich przeszłości – Vladimir stwierdza jedynie, że „przed tysiąc dziewięćsetnym” było o wiele lepiej: mieli pracę i liczono się z nimi, ale to wszystko działo się „milion lat temu”.
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Wykop.pl – newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka …
q30
31. Www.studiapolskie.us.edu.pl
q31
32. „Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy.
33. ResearchGate
q33
34. Chrześcijańska Mama
q34
35. U nas znajdziecie życzenia świąteczne, życzenia okolicznościowe, wiersze miłosne, wierszyki, dowcipy i e-kartki.
36. Dwóch poetów szejk Farid i Kabir głoszących nirguniczną, apofatyczną odmianę bhakti, popularnego mistycyzmu tego okresu, poprzez utwory cytowane w przekładzie.
37. Cynamonowe szczescie
q37
38. Bardzo spokojna jak na te trudne czasy opowieść o rodzącej się miłości, o czekaniu na ukochanego i ukochaną, o wyborach, do których jesteśmy zmuszeni przez los, przeznaczenie czy ludzi.
39. Porozrywam [za przyczyną modlitw] te kajdany obcęgami, które was trzymają – przekleństwa z pokolenia na pokolenie idące: złorzeczenia, nie przebaczenia w rodzinach za skrawek ziemi, niepojednania, zazdrość sąsiadów, zabójstwa nienarodzonych dzieci, małżeństwa na kartę rowerową jak słusznie mówi ks.
40. DocPlayer.pl
q40
41. Strona gromadzi wierszyki o tęsknocie z akcentem miłosnym.
42. Cytaty z książki Romeo i Julia autorstwa William Shakespeare Zarejestruj się Przypomnij hasło pamiętaj Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
43. Repozytorium UwB
q43
44. DocPlayer.pl
q44
45. Repozytorium UwB
q45
46. „Zastanów się, o ile częściej cierpisz z powodu swego gniewu i żalu, niż z powodu rzeczy, które wprawiają cię w gniew i wzbudzają żal.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: