Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Prawda O Grzesiaku

1. Porusza tematy, które zahaczają o system wartości większości ludzi, stąd może tak skrajne opinie i silne emocje, jakie czasem wywołuje swoimi działaniami.
2. Czego możemy się nauczyć od Turków? – Mateusz Grzesiak Insights #17 – [ Mateusz Grzesiak ]
Thank you for watching!
3. Pamiętam jak pianę bili że gmina nie pozyskuje środków unijnych a przecież buractwo wie że jak środki unijne to wkład własny musi być a jak na to kasy nie ma to pozostaje bank.
4. Mateusz Grzesiak Blog
q4
5. Newseria Lifestyle
q5
6. ASZdziennik
q6
7. Jako nowy ziomeczek na Twoim rewirze (mnie akurat przywiało po kontrze dla pana Grzesiaka – ogromny plus), któremu niestraszne jest słowo pisane (wręcz woli taką formę), powiem Ci – obejrzałam film o Grzesiaku, a potem wjechałam na bloga i zostałam.
8. Mateusz Grzesiak Blog
q8
9. Wyborcza warszawa
q9
10. ASZdziennik
q10
11. 2005 · Nie wiem nic o dr Grzesiaku ale jeśli chcesz dobrego lekarza i zarazem wspaniałego kumpla bo tak można o nim powiedzieć to polecam Ci mojego dawnego.
12. Newseria BIZNES
q12
13. ASZdziennik
q13
14. Kultura – Gazeta
q14
15. Ani ja ani spinka autorowi nie dorastamy do pięt, bo on wspina się na wyżyny intelektu i przeżywa „cierpienia młodego Wertera”, a my żyjemy w iluzji, hi, hi.
16. Nie uważasz, że jak mężczyzna rozwija siebie i zdobywa wiedzę o świecie i o sobie trochę marnotrawstwem jest zabierać ją do grobu razem ze sobą.
17. Nie wiesz kim on jest bo pisze na stronach internetowych jako anonim to nie wiesz co zrobić.
18. Ku Prawdzie
q18
19. Mateusz Grzesiak Blog
q19
20. 1 Instytut Pamięci Narodowej Najnowsza historia Polaków Oblicza PRL Nr6 18 GRUDNIA Mała stabilizacja, duże problemy MUZEM PLAKATU W WILANOWIE Partia fragment plakatu Włodzimierza Zakrzewskiego O okresie małej stabilizacji mówi się często, że chociaż Gomułka ponownie utrwalił po Październiku totalitarne rządy partii komunistycznej, to przynajmniej był wtedy spokój i nie strzelano.
21. W opublikowanym przez Kurię oświadczeniu pojawiły się jednak oskarżenia, jakoby ksiądz miał otrzymywać datki od wiernych na swoje prywatne konto.
22. Mateusz Grzesiak Blog
q22
23. Ukończył prawo, psychologię i studia doktoranckie z zarządzania.
24. I można dużo pisać o tym (takie głosy także się przewijają w komentarzach), że każdy ma swój rozum, wie co robi, jest odpowiedzialny za własne czyny itp.
25. Tygodnik Powszechny
q25
26. Mariusz Tomaszewski
q26
27. Jastrzębie-Zdrój
q27
28. Polish Garrison
q28
29. A jednak , dorzucę kilka słów.
30. Fanbook News
q30
31. 2005 · Nie wiem nic o dr Grzesiaku ale jeśli chcesz dobrego lekarza i zarazem wspaniałego kumpla bo tak można o nim powiedzieć to polecam Ci mojego dawnego.
32. Mogę się zgodzić, że granica między tendencyjnością a obiektywizmem może być płynna w przypadkach skrajnych.
33. Polska Times
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: