Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Pozytywne Nastawienie

1. Bez wątpienia bowiem chcesz skupić się na sposobach zażegnania problemów, na rozwiązaniach, a nie na wszystkim tym, co jest „złe”.
2. wmzks201 – Pozytywne nastawienie i aktywne życie
Thank you for watching!
3. Kwadrans dla Ciebie
q3
4. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q4
5. The Personal Development Cafe
q5
6. Oto 9 rzeczy, które najbardziej pozytywni ludzie robią każdego dnia, aby pomóc sobie i innym zachować optymizm i chłonąć uroki otaczającego nas świata:.
7. Sensei Kap Ibara
q7
8. Mocne cytaty
q8
9. Pozytywne 1 Pozytywne 2 Pozytywne 3 Pozytywne 4 „Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać.
10. Jest Pozytywnie
q10
11. Beauty Fashion Shopping
q11
12. Kwadrans dla Ciebie
q12
13. Najlepszenaklejki.pl
q13
14. Ile w tym prawdy, doskonale wiemy: siła pozytywnego myślenia jest niesamowita, potrafi zmieniać to, co dzieje się w naszym życiu, zamieniać porażki w sukcesy.
15. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q15
16. Szukaj zawsze zalet w ludziach, nawet jeżeli za kimś nie przepadasz, pomyśl, jakie posiada pozytywne cechy.
17. Mocne cytaty
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q20
21. Często stawiamy się przed wyborami i trzeba rezygnować z bardzo bliskich ludzi, to bardzo bolesne, ale tak jest, jeśli nie chce się być w przyjaźni z pustką niespełnienia najważniejszego, które w sobie mamy.
22. Ewa Sobkowicz
q22
23. Nie jest tajemnicą, że większość ludzi na świecie cierpi z problemów wynikających z braku pewności siebie.
24. Com – jest to serwis, który oferuje Ci dużą dozę pozytywnych wiadomości każdego szarego dnia.
25. Pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty, ekartki, sentencje Więcej informacji Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy hasła użytkownika JStefik.
26. Patrząc z perspektywy odkryć fizyki kwantowej, codziennie stwarzamy swoją rzeczywistość za pomocą myśli, emocji, pragnień, przekonań, wyobrażeń i oczekiwań.
27. Jeśli masz trudności z patrzeniem na życie w różowym kolorze, zerknij na moje ulubione cytaty wybitnych umysłów, które przypomną Ci jak ważny jest uśmiech na twarzy.
28. W tym sensie zmiana naszego sposobu myślenia może oznaczać różnicę między osobą, którą jesteśmy, a osobą, którą mamy nadzieję się stać.
29. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
30. Można by powiedzieć, że to prawo natury.
31. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q31
32. Plakaty na ściany
q32
33. Jest Pozytywnie
q33
34. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q34
35. Nastawienie myśli na pozytywne tory wprawia człowieka w pozytywny nastrój.
36. My Way To Success
q36
37. Cud Narodzin
q37
38. Na skróty: Pierwszy Krok Ogólne Pozytywne Nastawienie Nasza twórczość Prpozycje INNE Banery Wiara Muzyka Przedstaw się Sport Film Świat Gry Filozofie, cytaty Ogłoszenia PC Szkoła Muzyka Wiadomości Motoryzacja Przyroda Reklama Regulamin Poezja ASG Miłość Kulinaria Zdrowie System.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: