Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mądry Człowiek Cytaty

1. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
2. Piękne cytaty
Thank you for watching!
3. Jest Pozytywnie
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Anatomiczne anomalie płciowe są na ogół wrodzone (a więc niezawinione) i tylko głupiec je potępia.
6. Mjakmama.pl
q6
7. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q7
8. Cytaty Cierpienie, Cytaty Cierpliwość, Cytaty Cisza, Cytaty Czas, Cytaty Człowiek, Cytaty Dobro, Cytaty Dusza, Cytaty Dziecko, Cytaty Filozofia, Cytaty Głupota, Cytaty Kłamstwo, Cytaty Kobieta, Cytaty Ludzkość, Cytaty.
9. Dawid Bagiński
q9
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
13. Madou en France
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Naklejkidekoracyjne.com
q15
16. Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.
17. Mjakmama.pl
q17
18. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
19. Ready for Boarding
q19
20. Człowiek mądry posiada przewagę nad innymi nie tyle w wybieraniu rzeczy dobrych, co w unikaniu rzeczy złych.
21. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q21
22. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
23. To mądry człowiek – pomyślał Iwan – Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
24. Jeżeli mniema, że ją już znalazł, wówczas staje się błaznem.
25. Stressfree.pl
q25
26. Rośnij w Siłę
q26
27. Naklejkowi.pl
q27
28. Przewodnik duchowy
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. 168) – astronom, matematyk i geograf greckiego pochodzenia działający w Aleksandrii.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: