Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersz O Kobiecie Idealnej

1. * Opowieść o Kobiecie Pająku * Porównania kobiet * Porównanie kobiety i mężczyzny * Powiedzenia o kobietach * Prawdy o kobiecie * Przysłowia o kobietach * Słownik dla kur domowych * Stworzenie kobiety * Wiersze o kobietach * Wierszyki na Dzień Kobiet * Wierszyki o Kobietach * Współczesna kobieta * Żartem o Kobietach * Życzenia na.
2. TOP GIRLS – JAKBYŚ MNIE ZECHCIAŁ (OFFICIAL VIDEO)
Thank you for watching!
3. Agnieszka Przemysław Ślusarczyk
q3
4. Wybacz wszystko co złego zrobiłem Lecz żyć przy Tobie się nauczyłem.
5. Moja kobieta ma same zalety bo kochają ją inni , u mnie ma podniety Nie musi dbać o siebie a i tak będzie miała jak w niebie Choć nie jest idealna dla mnie bardzo werbalna I powiem wam sowicie żyję z ….
6. Express Kaszubski
q6
7. Wojewódzki Dom Kultury
q7
8. Demotywatory
q8
9. Mamotoja.pl
q9
10. Optymistyczna Kobieta
q10
11. DocPlayer.pl
q11
12. Manager Na Obcasach
q12
13. Kobieta jest jak akcja giełdowa: tylko walne zebranie wszystkich akcjonariuszy pozwoli powiedzieć o niej całą prawdę.
14. Dzień Kobiet to idealny moment, aby pokazać ukochanym kobietom w naszych życiach, że są wyjątkowe i kochane.
15. Aforyzmy o kobietach ( o_kobietach ) Aforyzmy, Cytaty.
16. Głos Wielkopolski
q16
17. Psychologia wyglądu
q17
18. Kobiety to my
q18
19. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet prezentujemy najciekawsze cytaty dotyczące.
20. Dla Zakochanych
q20
21. Wiersze cytaty sentencje maksymy złote myśli przysłowia pocałunek prawda słówka szczęście okruchy powiedzonka liściki miłosne aforyzmy wiersze miłosne miłość coś ciekawego myśli Jana Pawła II porady bury teksty piosenek piosenki forum forum dyskusyjne.
22. Akademia Śpiewu
q22
23. Nowa Trybuna Opolska
q23
24. Wiersz: Pochwała kobiety Gdy człek samotny jest na tym świecie, Wtedy zazwyczaj śni o kobiecie, Pragnąc, by któraś – Wiersze.
25. Bóg postawił tamę dla swojego dzieła pióro jej nie przebije – próżna poeto nadzieja.
26. Warsawholic
q26
27. Sochaczewskie Centrum Kultury
q27
28. Kultura.Tarnów – Tarnow.pl
q28
29. Kobieta… zwiewność, która może być ciężarem, namiętność zmieniająca się łatwo w przymrozki, chwilami jej zbyt mało, chwilami nad miarę, ostatni po Adamie niezwykły twór Boski… – M.
30. Polska Times
q30
31. Wiersze miłosne, których twórcą jest Wisława Szymborska – Najpiękniejsza poezja miłosna oraz wiersze Szymborskiej poświęcone miłości.
32. Róży bez kolców, która mnie nie ukłuje Śniłem o Skarbie Szlachetniejszym niż złoto Skarbie bezcennym O blasku większym niż księżyc Nie dowierzałem swoim oczom Pragnąłem się nie obudzić, aby zwyciężyć Śniłem o Kobiecie ….
33. Świat Książki
q33
34. Portal dla kobiet. Wszystko o kobiecych sprawach.
q34
35. Gazeta Wrocławska
q35
36. Prezenty i Życzenia
q36
37. Ciekawostki Historyczne
q37
38. Nowa Trybuna Opolska
q38
39. Dspace.uni.lodz.pl:8080
q39
40. Kategorie: o miłości, o kobietach, o mężczyznach, o młodości, młodość Po trzydziestu latach badań nad duszą kobiety nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czego pragnie kobieta.
41. Kobietą Być
q41
42. Kobieta jest mądrzejsza od mężczyzny, ale najwięcej rozumu musi zużyć na to, by ukryć ten fakt.
43. Oficyna Wydawnicza Impuls
q43
44. Piękne perełki, opowiadania podnoszące na duchu, zdjęcia, miejsce gdzie można się zrelaksować, chwilka wytchnienia, balsam dla duszy.
45. Kobieta uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi.
46. Inspirancja – WordPress.com
q46
47. Życie Pabianic
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: