Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Niektórzy Ludzie

1. Podmiot liryczny określając znaczenie słowa “niektórzy” stwierdza najpierw, że na pewno nie są to wszyscy ludzie, a potem, że raczej ich mniejszość.
2. Dlaczego niektórzy ciągle się spóźniają.
Thank you for watching!
3. Tacy ludzie często są samotni, gdyż wielu ludzi ich odtrąca, ponieważ często przynudzają, a oni chcą tylko być sobą.
4. ChieftainY2k’s piece of mind – WordPress.com
q4
5. Wyborcza.pl
q5
6. 2020 · Dlaczego niektórzy ludzie osiągają tak wiele a 97% nic nie ma są smutni i wykonują pracę, której nienawidzą ⁉️ UWAGA.
7. W momencie kiedy dociera do mnie, że pomimo wszystkich moich starań i bycia dla ciebie dobrym, uczestniczę w plastikowych relacjach, w którym ważniejsze staje się przerzucanie argumentami, nieuzasadnione „bo tak”, „bo taką mam ochotę”, „o nic mi nie chodzi” i foch.
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Facebook – 登录或注册
q9
10. Dlaczego niektórzy ludzie lepiej znoszą grypę niż inni.
11. ZdrowePoradniki.pl
q11
12. Lata mijają, wydawałoby się, że spory bagaż doświadczeń powinien spowodować w nich jakąś ewolucję, a oni wciąż popełniają te same błędy.
13. Motywujemy24
q13
14. Miłość to pasja
q14
15. W czasie ostatnich 20 lat najwięcej szkody poczyniły dwa podtypy wirusa grypy: H3N2 oraz H1N1, na przemian atakujące ludzi, przy czym ten pierwszy mocniej ….
16. Demotywatory
q16
17. Ucieczka w marzenia – WordPress.com
q17
18. Jak podaje BBC, przeprowadzone badanie rzuca nowe światło na to, jak osoby z rudymi włosami dziedziczą ten.
19. Po prostu uważam, że niektórzy ludzie co by nie robili, zawsze mają pod górę i nawet jak dostają od losu prezent, to musi byc on okraszony problemem, szczęście, które ma słodko-gorzki smak.
20. I choć jako dzieci nie mamy raczej problemy z tym, żeby przeprosić, to jednak w dorosłym życiu „przepraszam” często staje się dla nas najtrudniejszym słowem.
21. Psychologowie nie byli w stanie stwierdzić skąd nagle u tylu ludzi pojawiły się niemal takie same, szczegółowe wspomnienia.
22. Chcezoltegoslonca – Flog
q22
23. MEMy – Tapety na Pulpit
q23
24. Niektórzy mogą się bać, a inni nie, może to wynikać z traum lub doznań życiowych – to było dlaczego ludzie NIE chcą się godzić na transplantację.
25. Demotywatory
q25
26. Demotywatory.pl
q26
27. Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu jako błogosławieństwo, a niektórzy jako lekcja.
28. SOCJOBIOLOGIA I GENY – wiele społecznych zachowań ma swoje korzenie w wyposażeniu genetycznym, co oznacza, że ludzie posiadające określone geny będą bardziej skłonni do przejawiania takich właśnie zachowań, w toku ewolucji niektóre ze społecznych zachowań były bardziej utrwalane niż inne, i że stanowią one nieodłączną część.
29. Uwierz będziesz szczęśliwa tylko musisz być cierpliwa…
q29
30. Bezuzyteczna
q30
31. Nawet jeśli nie są dla nikogo niemili, biedni, brudni, brzydcy, nie mają okropnego charakteru i ….
32. – Niektórzy próbują straszyć ludzi, mówić tak: przyjdą, podwyższą najniższe wynagrodzenie w nieodpowiedzialny sposób, ludzie będą tracili pracę, ludzie będą wyrzucani.
33. Pozytywniej.pl
q33
34. OdwazSieZyc.
q34
35. PsychoMedic.pl
q35
36. Dziwi mnie i intryguje szczególnie to,że każdą próbę porozumienia się z tą osobą odrzucają , obrażają tylko po ….
37. VIP Koszulka
q37
38. Niektóry «zaimek wskazujący na ograniczoną liczbę rzeczy, zjawisk lub na pewną część jakiejś zbiorowości, np.
39. Dlaczego niektórzy ludzie nie wierzą w Boga, myślę że powód tego stanu jest prozaiczny.
40. Memy – Jeja.pl
q40
41. Czytam i oczom nie wierze babka wepchnela do kartonow sto krolikow i wnawiala facetowi od ktorego chciala wynajac dom ze ma jednego.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: