Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sentencje O Miłości

1. Najpiękniejsze cytaty o miłości lub cytaty o małżeństwie czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas.
2. Miłość
Thank you for watching!
3. Cytaty z książek, filmów, piosenek, które mówią o miłości, tęsknocie lub rozstaniu.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Mjakmama.pl
q5
6. Naklejkolandia
q6
7. (Nieznany) Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”.
8. Pl czyli tak jak człowiek myśli: Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Inspirator osobisty Książki Psychologiczne Złote Myśli Dobre Książki Prezentacje.
9. Mjakmama.pl
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
12. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q12
13. Wszystko o Wszystkim
q13
14. Naklejkolandia
q14
15. Łacina globalnie
q15
16. Łacina globalnie
q16
17. W pierwszej części znajdują się sentencje opisujące miłość, w drugiej zaś cytaty o nieszczęśliwej miłości, często bez wzajemności.
18. Alicja ma kota
q18
19. Mieszkajmodnie.pl
q19
20. Mjakmama.pl
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Paweł napisał go po grecku, warto poznać również tę sentencje o miłości w łacińskiej wersji: „Et si habuero prophetiam et noverim mysteria omnia et omnem scientiam, et si habuero omnem fidem, ita ut montes transferam, caritatem autem non habuero, nihil sum”.
23. Wiadomości – Gazeta
q23
24. Sentencje o miłości przypomną moc miłości wszystkim tym, którzy stracili w nią wiarę, którzy nie chcą się otworzyć na miłość.
25. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. Dziennik Zachodni
q30
31. Wszystko o Wszystkim
q31
32. Dziennik Zachodni
q32
33. Cytaty na rocznicę, Cytaty na urodziny, Cytaty o ludziach, Cytaty o szczęściu, Cytaty o uczuciach, Cytaty o życiu, Cytaty ślubne, Okazjonalne-O miłości-.
34. Aforyzmy miłosne, złote myśli dotyczące miłości oraz miłosne cytaty i sentencje [Strona 2] Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce.
35. Gniewy kochanków są spoiwem miłości, kłótnie kochanków umacniają ich miłość.
36. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
37. Wiadomości – Gazeta
q37
38. Mjakmama.pl
q38
39. Mjakmama.pl
q39
40. Poniżej najciekawsze cytaty, sentencje i aforyzmy o miłości, odzwierciedlające blaski i cienie tego niezwykłego uczucia :).
41. Wszystko o Wszystkim
q41
42. WielkieSlowa.pl
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: