5. MaratonyPolskie.PL – bieganie, biegi, maraton
7. Ponieważ kiedy dopadnie nas złośliwy kaszel lub ból gardła będzie jak znalazł, wystarczy dodać do herbatki, mleka lub po prostu zlizać go z łyżki.
8. Photoblog.pl
q8
9. Pogoda Interia
q9
10. Ostatni mecz w tym sezonie na własnym parkiecie kończy się przegraną naszej drużyny.
11. Generator Memów
q11
12. MegaStylowo.pl
q12
13. AgroFoto.pl
q13
14. Choć zachęcamy do rozpoczęcia pikników i plecakowych wypraw.
15. W tej edycji spektakli opowiadających historię Polski szczególną uwagę zwrócono na odzyskanie przez nasz kraj niepodległości.
16. – Po tym jak wygrywaliśmy z ekipami z Nowego Targu, czyli mistrzem i wicemistrzem Polski, bardzo rozbudziliśmy apetyty, ale nic więcej raczej ugrać się nie da, zabraknie dla nas miejsca w najlepszej czwórce – powiedział trener gorzowian Maciej Helman.
17. Mecz rugby terespolan – ostatni w tym sezonie – z Chaos Poznań (zaproszenie) Mecz rugby – UNIA Brześć/Terespol – Chaos Poznań.
18. Generator Memów
q18
19. Manufaktura Madamme
q19
20. Nawet jeśli miałby to być ostatni mecz w tym sezonie w Mielcu, to warto podziękować za trud i wiele pięknych chwil, które w tym sezonie przeżywaliśmy dzięki zawodnikom SPR Stali Mielec.
21. Demotywatory
q21
22. Yellow Mleczyk
q22
23. Jutro piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wybiegną na murawę po raz ostatni w tym sezonie.
24. Fotoblog marzenantonina – Flog.pl
q24
25. CafeAnimal.pl
q25
26. Zaczęli oni od mocnego akcentu – już w drugiej minucie spotkania Jakub Sobczyk po przejęciu piłki zauważył wysuniętego bramkarza i zdecydował się na strzał z połowy boiska.
27. BirdWatching.pl
q27
28. Piłkarze Lechii w środę o godzinie 20:30 po raz ostatni w tym sezonie zaprezentują się na PGE Arenie.
29. See more of Mleczyk , ostatni w tym sezonie :3 on Facebook.