Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Prezentach

1. Niezapomniane cytaty, mądrości życiowe przydatne przy umieszczaniu dedykacji na prezent, znajdziesz w murrano cafe.
2. Smutne cytaty #21
Thank you for watching!
3. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q3
4. Macie swoje ulubione cytaty o mamie, których nie umieściliśmy w naszym zestawieniu.
5. Cytaty o: apetyt bieda bogactwo bóg cel cierpienie czas człowiek dawanie droga działanie dzielenie jedzenie kochać kłamstwo ludzie miłość mądrość owoc pesymizm posiadanie praca prawda prawnicze prezent przeszłość przyjaźń przyszłość radość raj samodyscyplina serce smutek starość szczęście ucieczka uśmiech wartość.
6. Jeśli jednak chcecie coś nam podarować, prosimy banknocik do koperty schować.
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Bazar Kreatywny
q8
9. MBP Radomsko
q9
10. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q10
11. Dziennikbaltycki.pl
q11
12. Zamiast kwiatów do wazonu, które uschną w naszym domu i zostaną po nich wstążki, chcemy prosić Was o książki, podpisane z wielką gracją osobistą dedykacją.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. W szkole podstawowej to rodzice decydują o tym, czy kwiaty czy symboliczny prezent… Czy życzenia standardowe, czy może wierszyk wypisany na laurce… I oczywiście nauczyciele, bo to oni przygotowują dzieci do występów.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. DocPlayer.pl
q16
17. DocPlayer.pl
q17
18. Niech to będą myśli o miłości – kiedy chcemy dla ukochanej osoby wysłać bukiet kwiatów i szukamy pomysłu na to, co można byłoby napisać na bileciku.
19. Z-Milosci.pl
q19
20. Cytaty o dzieciach, rodzicach, rodzicielstwie „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
21. Madou en France
q21
22. Mjakmama.pl
q22
23. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje • ok.
24. Cytaty o szczęściu, sentencje, które wywołają uśmiech na twarzy, pokażą pozytywne strony życia.
25. Mając w pamięci własny ślub, kiedy prosiliśmy naszych bliskich o podarowanie nam ciekawej lektury, najbardziej cieszyłam się z czytania dedykacji.
26. Przewodnik duchowy
q26
27. Spreadshirt
q27
28. DocPlayer.pl
q28
29. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.
30. Wręczanie upominków ślubnych stało się powszechną tradycją, a zamieszczenie krótkiej informacji o tym, co para młoda chciałaby otrzymać może okazać się bardzo pomocne.
31. Abrakadabra
q31
32. ” Albert Camus: „Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest.
33. Znajdziesz propozycje na cytaty na 40 urodziny, podziękowania ślubne, miłosne teksty na walentynki, łacińskie sentencje czy śmieszne teksty na grawer na urodziny.
34. Spreadshirt
q34
35. WielkieSlowa.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: