Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Mamie

1. Lubimy Maryję o coś prosić – by wyjednała nam łaskę zdrowia, by dodała nam otuchy, pomogła przetrwać trudny czas.
2. List Pożegnalny dla rodziców od umierającej Zosi!!
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Posłuchajcie jak o swoich mamach śpiewają najwięksi.
5. Dziękuję za to w s z y s t k o, czym dobroć jest na ziemi, że Jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni, że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi: dla jednych to – -Dzień Matki, a dla mnie – Dzień Mamusi.
6. Matczyna miłość – wytrwała, nieustająca, bezwarunkowa *** Mama to miękkie ręce.
7. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
8. A gdyby nawet przypadkiem najtrafniej sądził, to nigdySam tego świadom nie będzie: bo złuda jest wszystkich udziałem.
9. Wyrwane z kontekstu
q9
10. Często brakuję nam słów, aby opisać kim ona dla nas jest i co do niej czujemy, dlatego poniżej przedstawiamy zbiór najpiękniejszych cytatów o mamie.
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Uśmiech to nic innego jak błysk radości naszej duszy, drgnięcie płomienia, który świeci w nas samych i promieniuje na zewnątrz.
13. Ale jeśli jest w tym prawdziwa miłość, o której się nie gada i nie rozgłasza na wszystkie strony świata, którą czuć i którą się okazuje… Markus Zusak.
14. Z dedykacją dla rodziny mojej przyjaciółki, która straciła matkę [*] I powiedz Boże gdzie tu jest sprawiedliwość.
15. W dniu Twojego Święta Życzę Ci SZCZĘSCIA, bo: szczęście to uśmiech, który rozwesela, szczęście to mieć przyjaciela, szczęście to śpiew i muzyka szczęście to umieć patrzeć i dotykać, szczęście to o smutkach nie pamiętać.
16. Rap-cytaty.pl
q16
17. Dawid Bagiński
q17
18. :( nie każdemu jest to dane , ale nasze życie nie zależy od tego jednego słowa jest wiele pięknych innych sów , które mogą nadać sens naszemu życiu i to jest piękne , że sami decydujemy jakie ono będzie czy tylko wspomnienia i pragnienia , których nie możemy osiągnąć czy teraźniejszością pełną niespodzianek naszego.
19. Stalo sie to niespodziawanie i tragicznie,a ja tyle chcialabym mu jeszcze powiedziec,podziekowac.
20. NaklejkiDekoracyjne.com
q20
21. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q21
22. Wyrwane z kontekstu
q22
23. Laserwood.pl
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
26. Niechaj wiedza mówi za się, to, co zmarło, nic nie powie – niewart nic rodowód, bracie, skoro tylko pustka w głowie.
27. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q27
28. Mogą przydać się na laurkę z dedykacją albo po prostu sprawić, że zatrzymamy się na chwilę w codziennym biegu, by ciepło pomyśleć o mamie….
29. Dziennikbaltycki.pl
q29
30. Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo przez utopienie.
31. Dzienniklodzki.pl
q31
32. Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 10:54, 27 sty 2020.
33. Szukałam na forum, ale nie mogłam znaleźć.
34. Niezwykła więź matki z jej dziećmi była tematem niezliczonej liczby dzieł artystycznych i literackich.
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Mrucznik Role Play
q36
37. Miasto Dzieci
q37
38. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q38
39. Demotywatory
q39
40. WielkieSlowa.pl
q40
41. Miasto Dzieci
q41
42. Mogę skromnie zaznaczyć, że przed nami jeszcze cała kupa wyśmienitej zabawy.
43. Dzieci przygotują na pewno piękne laurki i drobne upominki, zaśpiewają piosenki, wyrecytują okazjonalne wierszyki, a my – chcąc przyłączyć się do świętowania Dnia Taty – zebraliśmy najpiękniejsze cytaty oraz złote myśli o byciu ojcem.
44. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q44
45. WielkieSlowa.pl
q45
46. ” Vivian Green „Najmniejszy pagórek potrafi zasłonić nam widok na najwyższy szczyt.
47. Mjakmama.pl
q47
48. Ileż śmierci trzeba nam przeżyć, by się nauczyć, że i my umrzemy.
49. O, niech tylko zawezwie Jej ratunku, a miłosierna ta Matka dowiedzie mu, ze może, że potrafi i że chce pojednać go ze Swoim najdroższym Synem.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: