Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Matematyka Cytaty Śmieszne

1. Mateusz Orlik Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchal, niż mówili.
2. Teksty na pocisk kolegi jak pojechać kolegę
Thank you for watching!
3. Pracownik = produkcja słaby szef + inteligentny pracownik = promocja słaby szef + słaby pracownik = nadgodziny MATEMATYKA ZAKUPOWA Facet będzie gotowy zapłacić 200 euro za duperelę, która jest warta 100 euro, jeśli jej potrzebuje.
4. Temat, jaki wybrałem to zadania, które pozornie są śmieszne, zabawne, a na dłuższą metę mają drugie dno i stają się całkiem ciekawe Tak, jak choćby zadanie z bernardyn.
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Śmiem sądzić, że biblioteka Aleksandryjska była największą historyczną szansą jaka nadarzyła się ludzkości na przestrzeni minionych paru tysięcy lat.
7. W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
8. Alegoria między wierszami
q8
9. Tyle jest w każdym poznaniu nauki, ile jest w nim matematyki – Immanuel Kant Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki – Roger Bacon Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej-Albert Einstein Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat-Galileusz.
10. Ich autorami są czasem matematycy, a czasem matematyczni laicy (lub nawet kompletni matematyczni analfabeci), czasem są to ludzie wybitni, słynne postacie historyczne, a czasem zwykli nauczyciele i ….
11. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q11
12. Aforyzmy, przysłowia i cytaty o szkole, edukacji, nauce, nauczaniu, lekcjach, klasach, ocenach, podręcznikach, zeszytach, uczniach, nauczycielach, wychowaniu, ocenach.
13. Prawdziwe Cytaty Najlepsze Cytaty Zabawne Cytaty Zabawne Memy Żarty Śmieszne Znaki Man Humor Motto Najlepsze Cytaty Zabawne Cytaty Zabawne Memy Żarty Śmieszne Znaki Man Humor Motto.
14. Google Sites
q14
15. Głos Wielkopolski
q15
16. „W matematyce, jak w żadnej innej nauce, cały gmach jest zbudowany na niewielu podstawowych zasadach, zgodnie z prawami, które mają charakter konieczności.
17. Spreadshirt
q17
18. Miasto Dzieci
q18
19. (Pal Erdös) Dobry matematyk potrafi dostrzegać fakty, matematyk wybitny – analogie mię-dzy faktami, zaś matematyk genialny – analogie między analogiami.
20. Ktoś Diabeł, to taki Anioł co wstąpił do nie tego pubu co trzeba i wypił odrobinę za dużo.
21. Fajne-kubki.pl
q21
22. Niech będzie o miłości i śmierci, ale wszystko to musi być wyrażone językiem wyższej matematyki, a zwłaszcza algebry tensorów.
23. Rzeczą popularyzatora jest zabrać słuchacza do windy, z której nie zobaczy ani pośrednich pięter, ani pracą wieków ozdobionych komnat.
24. Buzz Gazeta
q24
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Odkrywaj (i zapisuj) na Pintereście również własne Piny.
27. Matematyka Bliżej nas
q27
28. Dedykacje dla nauczycieli z okazji ich święta.
29. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q29
30. Zobacz więcej pomysłów na temat Zabawne memy, Śmieszne memy i Śmieszne.
31. Jednak są pewne granice, kiedy nie jesteśmy już w stanie się kontrolować i prawda sama się objawia.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: