Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze O Miłości

1. I tylko ciebie nim darze o tobie ciagle marze tak kochac zawsze chcialam dopiero gdy cie poznalam zaznalam co to jest prawdziwa milosc milosc narodzila sie w nas i bedzie zyc po niebiosa bram.
2. NAJPIĘKNIEJSZE WIERSZE O MIŁOSCI -KOCHAM CIĘ
Thank you for watching!
3. Żyjmy marzeniami ja o to proszę i tak chce do końca żyć z tobą na zawsze z tobą być a gdy się spełnią te najskrytrze upragnione o mój Boże jak w te siedem dni od pierwszego dnia poznania do siódmego siódmego łzami pożegnania(rozstania) to takie miłe być zrozumianym i gdy każdy ruch doceniany przez tą drugą osobe a każde.
4. Open.spotify.com
q4
5. Stara Dobra Książka
q5
6. Życie jest jak loteria, nie wiadomo komu szczęście przypadnie, jednych ogarnia histeria drudzy lądują na dnie, Ci pierwsi są już straceni drudzy z dna się podnoszą, stąd Świat jest pełen cieni co chodzą i o łaskę proszą.
7. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
8. DocPlayer.pl
q8
9. Powstałe przez setki lat wiersze o miłości były wsparciem dla wszystkich szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych.
10. Kto prawdziwie kocha, ten nie troszczy się o nagrodę za swą miłość, lecz tylko o to, by kochać coraz lepiej.
11. Demotywatory
q11
12. Książnica Karkonoska
q12
13. Wiersze dla dzieci Wiersze dla dzieci – bawią, uczą i przystępny i prosty sposób przekazują wiedzę naszym maluszkom.
14. Warsaw Now!
q14
15. Urząd Miasta Bielsk Podlaski
q15
16. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q16
17. Di Mano in Mano
q17
18. Pełne humoru wierszyki na zaproszenia ślubne fantastycznie komponują się z pełnym swobody klimatem boho, będąc miłym i zabawnym akcentem.
19. 2020 · Uczucia okazujemy na wiele sposobów, ale od wieków najlepszym wyborem są wierszyki na walentynki, cytaty o miłości, życzenia na walentynki, a dla osób z poczuciem humoru przysłowia o miłości.
20. Mam Dobry Dzień
q20
21. Suszek Books
q21
22. DocPlayer.pl
q22
23. Halina Poświatowska * * * jesteś powietrzem które drzewa pieści rękoma z błękitu jesteś skrzydłem ptaka który nie trąca liści płynie.
24. Cytaty i wiersze o miłości można zamieścić w liściku miłosnym, kartce walentynkowej, wiadomości SMS, życzeniach z okazji ślubu, rocznicy ślubu lub na inną okoliczność.
25. W pierwszej części znajdują się sentencje opisujące miłość, w drugiej zaś cytaty o nieszczęśliwej miłości, często bez wzajemności.
26. Memy – Jeja.pl
q26
27. DocPlayer.pl
q27
28. Życzenia urodzinowe
q28
29. Poezja miłosna znanych i cenionych poetów polskich oraz autorów obcojęzycznych (w najlepszym polskim przekładzie).
30. Dziennik Zachodni
q30
31. Antykwariat Królicza Jama
q31
32. Magazyn HIRO
q32
33. Proszę nie odsyłać mnie do Google, bo szukałam, ale nie znalazłam żadnego pięknego i odpowiedniego wiersza.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: