Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Lenin Cytaty

1. Cytaty autora, Włodzimierz Lenin (4) tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi więcej.
2. Polska motoryzacja wstaje z kolan i leci w kosmos | Szydera Ekonomiczna #1
Thank you for watching!
3. Hatteria.pl
q3
4. Cytaty Lenina na temat rewolucji zostały wyciągnięte przez nas z pierwotnych źródeł, a mianowicie słowa o ideologii, prawdzie, wytycznych społecznych i zadaniach ruchu rewolucyjnego zostały wyrażone przez lidera w raportach takich jak „Krok naprzód, dwa kroki w tył”.
5. Marcel Proust Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, osiągnął sukces na tyle właśnie , na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.
6. Demotywatory
q6
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Żeby przezwyciężyć opór kapitalistów wobec programu Rad, wystarczy nadzór ze strony robotników i chłopów nad wyzyskiwaczami i takie kary wobec opornych, jak konfiskata całego majątku połączona z krótkotrwałym aresztem.
9. Tymczasem szerzył tak zwany bolszewizm, który u swych podstaw różnił się od komunizmu zasadniczo, ponieważ był formą czerwonego feudalizmu z jego strukturami pionowymi.
10. Onet Kobieta
q10
11. 21 stycznia 1924 w Gorkach Leninowskich pod Moskwą) – rosyjski polityk, organizator i przywódca rewolucji październikowej, a następnie pierwszy przywódca Rosji Radzieckiej.
12. UpolujEbooka
q12
13. Paris by Moni
q13
14. Stany Zjednoczone świata (a nie Europy) są tą formą państwową zjednoczenia i wolności narodów, którą wiążemy z socjalizmem – dopóki całkowite zwycięstwo komunizmu nie doprowadzi do ostatecznego zniknięcia wszelakiego, a więc również demokratycznego, państwa.
15. Memy – Jeja.pl
q15
16. Od 1893 roku działał w organizacjach marksistowskich, w 1895 roku aresztowany, a następnie zesłany na Syberię.
17. Niezłomni.com
q17
18. 21 stycznia 1924 w Gorkach) – rosyjski polityk socjaldemokratyczny i komunistyczny, organizator i przywódca rewolucji październikowej, a następnie pierwszy przywódca Rosji radzieckiej.
19. Najlepsze cytaty Ronalda Reagana w rocznicę jego urodzin Histmag.
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q20
21. W Moskwie w wieku 89 lat zmarła bratanica Włodzimierza Lenina.
22. Trzeba zrozumieć, że wtedy w Genewie, gdy Lenin i Zinowjew po raz pierwszy byli razem w łóżku, to przyłapała ich w tym czasie Nadieżda Krupska – cywilna żona Uljanowa.
23. Nowa Trybuna Opolska
q23
24. Krytyka Polityczna
q24
25. ResearchGate
q25
26. WGospodarce
q26
27. Demotywatory
q27
28. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
q28
29. Klub Miłośników Zegarów i Zegarków
q29
30. ResearchGate
q30
31. Cytaty autora, Włodzimierz Lenin (4) tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi więcej.
32. Tygodnik Polityka
q32
33. Nikt nie wyobraża sobie, że bolszewicy dojdą do władzy, a cytaty Lenina zostaną zrealizowane.
34. Wiwisekcja Literacka
q34
35. Sąd nie powinien uchylać się od stosowania terroru.
36. Ratibor – Racibórz
q36
37. A Lenin był niezłym myślicielem, gdyby nie to że Jarosław innym wypomina pochodzenie od KPP (a pochodzenie to nie to, co zaangażowanie osobiste), określone środowisko.
38. Demotywatory
q38
39. Życzenia na Boże Narodzenie Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy.
40. Przyjaciel Lenina – Lew Trocki różnił się od niego w poglądach , a po śmierci Lenina doprowadził do krytyki jego teorii.
41. Paris by Moni
q41
42. DocPlayer.pl
q42
43. Demotywatory
q43
44. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
45. Sprzedajemy.pl
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: