Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Witkacy Cytaty

1. Zebraliśmy 174 najbardziej inspirujące cytaty fotograficzne pod zdjęcia.
2. Janusz Radek „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”
Thank you for watching!
3. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
4. Uczestniczył wówczas na scenach teatralnych i zdobył uznanie krytyków i miłośników zarówno sztuki, jak i samej literatury.
5. Cytaty Witkacego „Ból fizyczny i teoretyczna rozmowa są moimi jedynymi przyjemnościami – wtedy nie myślę o rzeczywistości mego życia…” „Jestem ….
6. Polish culture
q6
7. Nienasycenie”, która jest komentarzem do zakończonej właśnie wystawy pod tym samym tytułem w Muzeum Historii Katowic.
8. Polish culture
q8
9. Witkacy pisywał swe całkiem zaawansowane literacko powieści już wieku lat kilkunastu, ciesząc się artystycznymi perspektywami co najmniej znakomitymi.
10. Konkret24 – TVN24
q10
11. Www.sok.slupsk.pl
q11
12. Www.sok.slupsk.pl
q12
13. Sklep z cytatami
q13
14. Onet Kultura
q14
15. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
16. Jeśli szukasz inspiracji i dawki pozytywnej energii – wybierz swoje ulubione i czytaj codziennie :-) „Nie mamy prawa oceniać.
17. Postanowiliśmy, My z Bożej łaski i Przezorności Witkacy i Ignacy Mąż Twój, My, Wielki dramaturg, aczkolwiek nieuznany i przez lada swołocz w jaja i zadek kopany, że przyjedziemy do tej przelkentej zagwazdanej Warsiawki ni mniej, ni więcej jak w tydzień, w czym nam Borze i Wszyscy Diabli dopomóż.
18. PoSZTUKOwany – WordPress.com
q18
19. Okres ochronny na czarownice
q19
20. Stanisław Ignacy Witkiewicz urodził się w Warszawie 24 lutego 1885 roku, jako syn malarza i pisarza Stanisława Witkiewicza herbu Nieczuja oraz Marii z Pietrzkiewiczów herbu Ostoja, nauczycielki muzyki.
21. Witkacy: wszystkie ciekawostki, książki, informacje i cytaty zgromadzone w jednym miejscu.
22. Cytaty.info
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Polish culture
q24
25. News – O.pl Polski Portal Kultury
q25
26. Polish culture
q26
27. Kubek z cytatem
q27
28. Biuletyn Polonistyczny
q28
29. Polish culture
q29
30. Był synem malarza i pisarza Stanisława Witkiewicza i Marii Pietrzkiewicz, nauczycielki muzyki, urodzony w Warszawie, pochodził z rodziny szlacheckiej herbu.
31. WielkieSlowa.pl
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: