Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat O Mamie

1. 71 (Głosujących: 35) „Są takie chwile w życiu każdego człowieka, od których nawet pamięć ucieka.
2. SHYMI – Będzie Mama Krzyczała
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Mjakmama.pl
q5
6. NaklejkiDekoracyjne.com
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Demotywatory
q8
9. Dzieci są ważne
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. 2009 · Przygotowuję dla „moich” dzieci (siostrzeńców, dawnego i obecnego podopiecznego) prezentacje multimedialną.
12. Przykładem, który w lapidarny sposób oddaje istotę macierzyństwa, jest cytat z listu apostolskiego Jana Pawła II „Mulieris dignitaten”: „Macierzyństwo zawiera w sobie szczególne obcowanie z tajemnicą życia, które dojrzewa w łonie kobiety”.
13. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q13
14. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
15. W Roli Mamy
q15
16. O ojcach również warto pamiętać oczywiście nie tylko od święta, ale w tym szczególnym dniu warto złożyć im życzenia, odwiedzić i – być może po raz pierwszy od dawna – zastanowić się na chwilę nad rolą ojca w.
17. 2019 · Najpiękniejsze aforyzmy i cytaty o matce – o najważniejszej osobie w naszym życiu.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Uśmiech to nic innego jak błysk radości naszej duszy, drgnięcie płomienia, który świeci w nas samych i promieniuje na zewnątrz.
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Dziarownia.pl
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Laserowe LOVE
q23
24. „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.
25. Modny plakat z modnej serii plakatów ze złotymi myślami i maksymami.
26. To trzeba idiota byc, badz bratem tzw”ojca Rydzyka”, by grozic i szantazowac kogos, kto w dowod uznania i uwielbiania raczy przeczytac, nie wspominajac juz o checi naglosnienia autora poezji.
27. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
28. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o rodzinie, dzieciach, rodzicach, krewnych i kuzynach, ojcu i matce, rodzeństwie, potomkach, przodkach, domu, życiu rodzinnym.
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Niezwykła więź matki z jej dziećmi była tematem niezliczonej liczby dzieł artystycznych i literackich.
31. Miasto Dzieci
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Miasto Dzieci
q33
34. Laserowe LOVE
q34
35. Art-Madam.pl
q35
36. Cytaty o siostrze wykazują, że jeśli przewyższają rodzeństwo wiekiem, często stają przewodniczkami, wzorami do naśladowania, drugimi mamami, do których można się zwrócić z wieloma problemami.
37. „Tylko matka może oglądać z takim samym przejęciem proces wchłaniania, trawienia i pierwszą kupkę swojego dziecka, co jego świadectwo maturalne, dyplom uniwersytecki, czy też pismo powiadamiające o przyznaniu mu nagrody Nobla.
38. Myśl żem wyszedł z domu na dłużej, myśl cokolwiek lub myśl byle co, uśmiechnięta w słoneczny poranek wstaw gałązkę dzikiej róży w dzbanek na stoliku-tak myśl o mnie.
39. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q39
40. Pl powiedział, że w kwestii tego, co się tam działo, ma informacje od osób, które w niej uczestniczyły.
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. WielkieSlowa.pl
q42
43. Zmieniliśmy się z kultury, która interesowała się produkcją, ekonomią i polityką – próbujących grać ważną rolę na świecie, w kulturę, która jest oparta o rozrywkę.
44. Mjakmama.pl
q44
45. WielkieSlowa.pl
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: