Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Miłości Do Dziecka

1. Ale jeśli jest w tym prawdziwa miłość, o której się nie gada i nie rozgłasza na wszystkie strony świata, którą czuć i którą się okazuje… Markus Zusak.
2. bardzo smutna piosenka
Thank you for watching!
3. Nie zwracaj mi uwagi przy innych ludziach, jeśli nie jest to absolutnie konieczne.
4. Wybrany cytat możemy umieścić w spersonalizowanej ozdobnej ramce, albumie ze zdjęciami, książce czy urodzinowej kartce.
5. Demotywatory
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Jedynie prawdziwie kochająca kobieta, która jest szczęśliwsza, kiedy daje, niż kiedy bierze, która mocno stoi na własnych nogach, może być naprawdę kochającą matką nawet wtedy, kiedy jej dziecko zaczyna się od niej oddalać.
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Wyrwane z kontekstu
q10
11. Świetne ćwiczenia
q11
12. – Tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały.
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Cytaty o miłości do dziecka bardzo często wyrażają najpiękniejsze uczucia rodziców względem ukochanych pociech.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Cytaty, aforyzmy, sentencje – miłość / dziecko – chwytające za serce, Rodzina i dziecko – Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot.
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Jest Pozytywnie
q20
21. (Nieznany) Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”.
22. Dziennik Zachodni
q22
23. Miasto Dzieci
q23
24. Manufaktura Radości
q24
25. Dziennik Zachodni
q25
26. Mjakmama.pl
q26
27. Cytaty o dzieciach Janusza Korczaka „O dzieciach często wypowiadał się również Janusz Korczak, jego cytaty robią wspaniałe wrażenie i warto pamiętać i o nich, ….
28. Poronilam.pl
q28
29. Matczyna miłość – wytrwała, nieustająca, bezwarunkowa *** Mama to miękkie ręce.
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q31
32. Cytaty o dzieciach czyli mnóstwo najpiękniejszych sentencji i aforyzmów dotyczących dziecka i dziecięcego świata emocji.
33. Pantofelek.pl
q33
34. Demotywatory
q34
35. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
36. Mjakmama.pl
q36
37. Przykładem, który w lapidarny sposób oddaje istotę macierzyństwa, jest cytat z listu apostolskiego Jana Pawła II „Mulieris dignitaten”: „Macierzyństwo zawiera w sobie szczególne obcowanie z tajemnicą życia, które dojrzewa w łonie kobiety”.
38. Cytaty o miłości po angielsku 31-42 “For the two of us, home isn’t a place.
39. Świetne ćwiczenia
q39
40. OchKarol – blog parentingowy
q40
41. […] niespornym jest prawo [dziecka] do wypowiadania swych myśli, czynnego udziału w naszych o nim rozważaniach i wyrokach.
42. Jaką siłę ma matka maluteńkiego dziecka od kilku miesięcy błagająca swego męża i dziecka ojca o miłość, spokój i bezpieczeństwo dla siebie i córeczki.
43. WielkieSlowa.pl
q43
44. Mjakmama.pl
q44
45. Cytaty o miłości umieszczaliśmy na okładkach zeszytów, wpisywaliśmy przyjaciołom do pamiętników, dziś umieszczamy je w formie dekoracji na ścianach swoich domów.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: