Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złote Myśli O Alkoholu

1. Dzieci wierzą, że szklanki same się tłuką, a rodzice wierzą, że dzieci same się wychowują.
2. Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2019 – Kabaret Skeczów Męczących – Komunia
Thank you for watching!
3. Kultura Liberalna
q3
4. Głos Wielkopolski
q4
5. Biznes na ostro
q5
6. Dla mnie smutniejsza jest pusta butelka piwa w sobotę o godzinie 23:01 (u nas po 23cej jest zakaz sprzedaży alkoholu, je.
7. Odwrotność w tak rozumianej trzeźwości widzę nie tylko w samym piciu alkoholu, lecz także w braku równowagi emocjonalnej i duchowej, nieuporządkowaniu w myśleniu i wyznawanych wartościach, braku cierpliwości, unikaniu kontaktu z rzeczywistością i z konsekwencjami własnych.
8. Alkohol fakty alkohol fakty i mity alkoholowe fakty fakty o alkoholu fakty o piciu alkoholu mity alkohol mity alkoholowe alkohol mity i fakty ciekawostki o alkoholu.
9. Poczucie szczęścia nie wypływa z możności otrzymania tego, czego chcemy, lecz z umiejętności cieszenia się tym, co mamy.
10. Kraków.Wyborcza.pl – Wyborcza
q10
11. Przegląd Sportowy
q11
12. Demotywatory
q12
13. Memy, mądre złote myśli, aforyzmy, cytaty o alkoholu i pijakach.
14. Alkohol – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q14
15. Na początek cyklu Złote (Boże) Myśli, które w Wielkim Poście ukazywać się będą na naszym portalu w każdą środę, poznajcie odpowiedzi najlepszego polskiego Szefa Kuchni na świecie, Wojciecha Modesta Amaro.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Life and More
q17
18. Rozsadnepannymlode.pl
q18
19. Podatki – Gazeta Prawna
q19
20. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
21. Centrum Osada
q21
22. Alkohol – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q22
23. Podkreślano, że potrafi prosto i precyzyjnie opisywać najistotniejsze kwestie etyczne i społeczne, problemy z zakresu doktryny wiary i życia Kościoła.
24. Gazeta Pomorska
q24
25. Www.marjanna.pl
q25
26. Ilekroć mówię „tak”, widzę już, ile „nie” mnie to kosztować będzie.
27. EDziecko.pl
q27
28. Centrum Osada
q28
29. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. 2010 · * Alkoholu tak naprawdę boją się tylko ludzie, którzy mają w sobie coś złego do ukrycia i boją się, że po wódce to z nich wylezie.
32. Love Traveling. Blog o turystyce kulturowej
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Super Express
q36
37. „Kiedy jest się długo pozbawionym radości, już się przestaje jej spodziewać i pragnąć, a kiedy niespodziewanie zastuka do naszych drzwi, otwieramy je ze strachem, czy nie jest zamaskowanym cierpieniem.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Na temat upicia się wiem może najmniej, bo nie piję alkoholu i nie mam własnych doświadczeń w tej dziedzinie, ale z obserwacji moich jednoznacznie wynika, że przyjemne wrażenia trwają tu zdecydowanie krótko.
40. Najnowsze zabawne memy, pouczające cytaty [2] Wszystkie Hasła z PRL-u O alkoholu i pijakach O małżeństwie O mężczyznach O pieniądzach O uśmiechu i poczuciu humoru Opisy z fb Pozytywne cytaty.
41. O alkoholu, pijaństwie i pijakach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: