Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zło Cytaty

1. Jesteśmy wolni wobec dobra i zła i z tego robimy rachunek.
2. Co, jeśli przestaniesz się masturbować?
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Inspirująco.pl
q4
5. Zbiór 43 cytatów sławnych ludzi w kategorii Zło.
6. Zamyslenie.pl
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Cała historia uczy, że okrzyk, błędnie zwany religijnym, bywa często podnoszony przez ludzi bez wszelkiej religii, w życiu codziennym depczących elementarne zasady dobra i zła, że poczyna się z nietolerancji i prześladowania, jest bezrozumny, ogłupiający, tępy, niemiłosierny.
9. Bo zło to nie ulica ani nie dzielnica, bo zło to twoja głowa, posłuchaj moje słowa, choć różne są gadżety i różne są loga, mijają doby, a ty wciąż nieduży masz wybór, czy w centrum złotym nożem cię zabiją, czy na Pradze kijem.
10. Bardzo Wielkie Zło, Geralt, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że ….
11. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q11
12. Zło, Grzech Cytaty Sentencje Przyslowia Aforyzmy.
13. Zło to jest coś, co człowiek sam wybiera, może też płynąć ze środowiska, w którym się wyrasta, bądź jest wynikiem traktowania, jakiemu się podlega.
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
16. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q16
17. Geralt jak to na wiedźmińskim szlaku podróżował po świecie w poszukiwaniu zajęcia.
18. Strona zawiera cytaty, aforyzmy i myśli z różnych książek i wierszy wybrane w sposób czysto subiektywny.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Jest Pozytywnie
q20
21. Moja interpretacja wiersza Paula Celana pozostawała pod wpływem tego, czego dowiedziałem się o przetrwaniu w obozach, obserwując innych i samego siebie: nawet najgorsze znęcanie się esesmanów nie było w stanie wygasić woli życia – to znaczy, tak długo, jak ktoś był w stanie wykrzesać z siebie chęć dalszego życia i zachowania szacunku do siebie.
22. VidMid Photos
q22
23. Demotywatory
q23
24. Po wyrzuceniu ze szkoły zostaje wysłany do internatu w Stjärnsberg, który w niczym nie przypomina bezpiecznej przystani.
25. Poniżej znajdują się wybrane cytaty, więcej znajdziesz w osobnym haśle Pierwsza Księga Samuela.
26. Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w.
27. Cytaty autora, William Shakespeare (1042) Życie jest tylko przechodnim półcieniem, Nędznym aktorem, który swą rolę Przez parę godzin wygrawszy na scenie.
28. Urodził się 29 czerwca 1900 w Lyonie we Francji w rodzinie arystokratycznej jako syn hrabiego Jeana de Saint-Exupéry.
29. „Zło na świecie płynie niemal zawsze z niewiedzy, zaś dobra wola może wyrządzić tyleż szkód co niegodziwość, jeśli nie jest oświecona.
30. MEMy – Tapety na Pulpit
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: