Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złota Myśl O Przyjaźni

1. Cytaty » Przyjaźń » « poprzednie (1/20) następne ».
2. Zlote Mysli o Zyciu
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Aforyzmy o przyjaźni ( o_przyjazni ) Aforyzmy, Cytaty.
6. Gmina Malechowo
q6
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Małżeństwo – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Gify – biblioteka – Aforyzmy,cytaty,przysłowia • pliki użytkownika KazikM0105 przechowywane w serwisie Chomikuj.
11. Czy masz gdzieś obok, jedną lub dwie bliskie osoby, które są z tobą i w trudnych i w radosnych chwilach.
12. 32824 | O przyjaźni | Dodał: anonimowi, 2011-10-11 12:33, punktów: 24 PRZYJACIEL Nie ten ci przyjacielem, kto dom twój każdego dnia nawiedza, a mówiąc przy kawie wiele, błyszczy głównie plotkarską wiedzą.
13. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
14. Demotywatory
q14
15. Kendo Ryushinkai
q15
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O wolności O wspomnieniach O zazdrości O zdrowiu O zwierzętach O życiu Po angielsku Po łacinie.
18. Niezłe Aparaty
q18
19. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
20. O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O wolności O wspomnieniach O zazdrości O zdrowiu O zwierzętach O życiu Po angielsku Po łacinie.
21. Gazeta Współczesna
q21
22. SlidePlayer
q22
23. Wyrwane z kontekstu
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. W którym nie ma nic z fali huczącej, nie opartej o tęczowe pnie, ale wiele jest z fali kojącej, która światło w głębinach odkrywa i tą światłością po liściach nie osrebrzonych tchnie.
26. Być nauczycielem…
q26
27. Bmp na koncie użytkownika KazikM0105 • folder Gify – biblioteka – Aforyzmy,cytaty,przysłowia • Data dodania: 17 paź 2015.
28. Aforyzmy o człowieku ( o_czlowieku ) Aforyzmy, Cytaty.
29. Love Traveling. Blog o turystyce kulturowej
q29
30. ZloteMysli.pl
q30
31. Cała sztuka z przyjaźnią polega na tym, żeby znaleźć ludzi lepszych od siebie, nie inteligentniejszych, nie bardziej cool, ale lepszych, serdeczniejszych i bardziej wybaczających, a potem szanować ich za to, czego mogą cię nauczyć, i słuchać ich, gdy mówią ci coś o tobie samym, choćby i najgorszego… albo i najlepszego, to się zdarza.
32. Kto obmawia przyjaciela, kto go nie broni wobec oskarżeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem, tego wystrzegaj się Rzymianinie.
33. Rośnij w Siłę
q33
34. A to wróg 😁i choć zamykam mu przed nosem drzwi,to on kpi,to on kpi🤣🤣dlatego lepiej mieć.
35. Gdy się rodziłaś wszyscy płakali, gdy pierwszy krok stawiałaś się śmiali, więc wpisując ci się do pamiętnika, chcę ci powiedzieć, gdy w twej rodzinie ktoś się pojawi śmiej się i płacz, nie zwracaj uwagi czy ktoś się śmieje, czy też płacze.
36. Norman Vincent Peale O Miłości pięknie mówią inni O Przyjaźni Optymizm Pam Brown Panie daj mi siłę Parada Paradoksów Paul Coelho Paulo Coelho Perełki o życiu Phil Bosmans Piękna modlitwa Pino Pellegrino płacz Poradnik mężczyzny pozdrowienia Pozdrowienia znad wody Prawdziwa Kobieta Przepiękne życzenia Przepis na przyjaźń.
37. Księga Myśli – WordPress.com
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia niż zostać pokonanym, nie wiedząc po co się walczyło.
40. A skoro tak, to od razu przypominam Wam jeden z najgłośniejszych tekstów na tym blogu, w którym poznacie 15 rzeczy, jakich nie należy mówić osobom z depresją.
41. Łacina globalnie
q41
42. Usmiechnij-sie.com
q42
43. Wkawiarence.pl
q43
44. Nie istnieje żaden powód do miłości” (Paulo Coelho) „Miłość czymkolwiek jest, niech będzie pozbawiona udawania” (Marianne Moore) „Dwudziestolatek kocha niekiedy jak szaleniec, ale czterdziestolatek kocha.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: