Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Winston Churchill Cytaty O Polakach

1. Winston Churchill ,,Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym”.
2. Motywacja. Nie rezygnuj, nie poddawaj się.
Thank you for watching!
3. Amerykanie walczą po to,by żyć,więc trudno im zaakceptować fakt,że inni ludzie walczą po to,by umrzeć” – admiral William „Bull” Halsey, dowodca amerykanskiej 3 Floty.
4. 20 lis 2019 – „Niewiele jest za­let, których Po­lacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieli­by się ustrzec” by Winston Churchill Zobacz więcej pomysłów na temat Winston churchill, Dzieciaki z ….
5. Zobacz znaleziska i wpisy z tagiem #cytaty – od znaleziska 1769816.
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Biografie postaci historycznych, opis organizacji niemieckich i rosyjskich, polska obrona.
8. Tygodnik Polityka
q8
9. Demotywatory
q9
10. Głos Koszaliński
q10
11. Demotywatory
q11
12. Winston Churchill (1874 – 1965) – polityk brytyjski, pisarz, strateg i historyk który dwa razy zajmował stanowisko premiera Zjednoczonego Królestwa.
13. Demotywatory
q13
14. Demotywatory
q14
15. Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym.
16. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q16
17. O Polakach Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Miał absolutna rację, bo odwaga, waleczność, wytrzymałość i poświęcenie polskich pilotów w znacznym stopniu przyczyniły się do zwycięstwa nad III Rzeszą.
20. Każdy rząd, który jest dość silny, by dać ci wszystko czego pragniesz, jest dość silny by zabrać ci wszystko co posiadasz.
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Przed dużo silniejszą III Rzeszą, Westerplatte broniliśmy ponad tydzień gdy hitler był pewny że w 1 dzień zostaniemy pokonani.
23. Winston Churchill o pilotach RAF po bitwie o Anglię (często mylnie brane jako wypowiedz Winstona o Polskich pilotach.
24. Co ciekawe, nagrodę tę otrzymał za “wielkie mistrzostwo utworów o charakterze historycznym i biograficznym, a także błyskotliwą sztukę oratorską, z pomocą której bronił najwyższych.
25. Sir Winston Churchill o polakach walczących w bitwie o anglię „- Co jeśli musiałabyś komuś powiedzieć najważniejszą rzecz na świecie, ale wiedziałabyś, że ta osoba ci nie uwierzy.
26. Zapisane w Kronikach
q26
27. Władza wykonawcza, która wtrąca człowieka do więzienia bez przedstawienia mu jakichkolwiek zarzutów znanych prawu, a zwłaszcza która odmawia mu sądu przez jemu równych, jest w najwyższym stopniu odrażająca i stanowi fundament wszystkich rządów totalitarnych, czy to nazistowskich, czy komunistycznych.
28. Niezłomni.com
q28
29. Niezłomni.com
q29
30. Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów.
31. 52 czasu lokalnego aktor Robert Hardy odczytał fragment przemówienia, w którym Churchill stwierdził, że.
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. Demotywatory
q33
34. Kurier Historyczny
q34
35. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: