Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Ojczyźnie

1. Cytaty o Ojczyźnie i patriotyzmie Ostatnia modyfikacja tematu: Dział „Ciekawostki” Dział „Cytaty” Encyklopedia OKIEM – strona główna.
2. Jak DZIECIŃSTWO u boku ALKOHOLIKA wpływa na dorosłe życie? – 7 metrów pod ziemią
Thank you for watching!
3. Osoba, która nie ma niczego, o co mogłaby walczyć, niczego ważniejszego niż osobiste bezpieczeństwo jest pożałowania godnym stworzeniem i nie ma szans na bycie wolnym, chyba że dzięki wysiłkom ludzi lepszych niż ona sama.
4. Buzz Gazeta
q4
5. Buzz Gazeta
q5
6. Quotepark.com
q6
7. Jana Pawła II o Ojczyźnie, Kościele, kapłaństwie i wielu innych sprawach w książce „Perełki Jana Pawła II” wydanej przez wyd.
8. Jest Pozytywnie
q8
9. Kołobrzeg Wiary
q9
10. Nie chodzi o to, co jest dobre dla mnie i mojego szczepu lub dla mnie i mojego narodu, ale o to, co jest dobre i sprawiedliwe dla wszystkich ludzi niezależnie od rasy i przekonań.
11. Najwybitniejsi tego świata mówili o Polsce barwnie, momentami kontrowersyjnie.
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Dziennik Bałtycki
q13
14. Fundacja „Myśląc Ojczyzna – Im. Ks. Infułata Ireneusza Skubisia”
q14
15. Buzz Gazeta
q15
16. Z miłości ojczyzny wypisują rzeczy, z powodu których obcy wyśmiewają nasz ukochany kraj.
17. Flagę, ten dokument pokoleń, wiatr wznosi, nad szczyt Tatr i rzeźby chmur cudownych, dla bohaterów narodowych o modlitwę prosi, a młodym przypomina historię lat minionych.
18. Potrzeba w naszej Ojczyźnie przykładu ofiary z siebie, aby człowiek współczesny zapomniał o sobie, a myślał o drugich – o dobru rodziny, o wypełnieniu swego powołania i zadania życiowego wobec innych.
19. Możesz dodać je do naszego serwisu – Cytaty24.
20. O czasie O dobroci O domu O dzieciach O głupocie O jedzeniu O kobietach O książkach O marzeniach O miłości O nadziei O nauce O ojczyźnie O pracy O przyjaźni O rodzinie O rozstaniu O samotności O szczęściu O śmierci O tęsknocie O uśmiechu O walce O wojnie O wolności O życiu Oscar Wilde Paulo Coelho.
21. ” „Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. O ojczyźnie • Wiersze Wierszyki • pliki użytkownika sylvia112 przechowywane w serwisie Chomikuj.
24. Dlibra.kul.pl
q24
25. Dlibra.kul.pl
q25
26. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
27. Fundacja „Myśląc Ojczyzna – Im. Ks. Infułata Ireneusza Skubisia”
q27
28. SlidePlayer
q28
29. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q29
30. Niezłomni.com
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: