Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dziadkowie Cytaty

1. Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, oparcie i od czasu do czasu zastrzyk gotówki.
2. Statler i Waldorf po polsku – kompilacja
Thank you for watching!
3. Albo te, kiedy byłam już większa i to ja oprawiałam choinkę, reperowałam lampki i wieszałam bombki, bo zaraz mieli przyjść dziadkowie.
4. Jest Pozytywnie
q4
5. WTZ „Misericordia”
q5
6. Mamotoja.pl
q6
7. Minął właśnie roczek cały, Odkąd jesteś na tym świecie, Chociaż byłaś całkiem mała, już urosłaś-pewnie wiecie.
8. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q8
9. Nasi rodzice popełniali błędy, ale z zasady (świadomie bądź nie) dawali skrzydła i kopa z gniazda, a dzisiaj patrzę jak nasze dzieci wychowują wnuki nasze z książek, pod ścisłą kontrolą lekarzy, nadzorem psychologów i pedagogów.
10. A jest to w familijnej hierarchii ogniwo najważniejsze, bo to przecież dziadkowie scalają rodzinę, tworząc jej fundament.
11. Kochany Dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz, że me serce nigdy się nie zmienia, a więc w Twe Święto, dniu pełnym radości, życzę zdrowia, szczęścia, pogodnej starości.
12. W mediach i innych wpływowych instytucjach, fundacjach, zajmują osoby, których rodzice czy dziadkowie aktywnie walczyli z Żołnierzami Wyklętymi w ramach utrwalania ustroju komunistycznego, czyli krótko mówią byli zdrajcami – dzisiaj byśmy tak powiedzieli.
13. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q13
14. Wojciech dydymus dydymski – WordPress.com
q14
15. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Dzisiaj Onet podaje – „Może to wydać się straszne, ale kiedy byłam mała marzyłam, żeby rodzice umarli i wtedy zamieszkamy tylko z dziadkami”.
18. Stressfree.pl
q18
19. Www.cytatki.pl
q19
20. Miasto Dzieci
q20
21. > Co prawda każdego roku ktoś przypomina o tych cytatach, ale są na tyle piękne, że warto do nich wracać.
22. Naklejkomania.eu
q22
23. Niespodziewajka
q23
24. Cytaty o babci: 7 pięknych sentencji Prezentujemy kilka mądrości, jakie powiedziano na temat naszych kochanych babć.
25. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q25
26. Jest Pozytywnie
q26
27. Joe Monster
q27
28. Przysłowia i cytaty na każdą okazję, złote myśli, sentencję, aforyzmy.
29. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
30. Miasto Dzieci
q30
31. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: