Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Stalina

1. Zakład z przyjacielem: „Kiedyś, jako wysoki urzędnik jednego z komisariatów ludowych, podpił sobie w gabinecie z przyjacielem i założył się, że od pierwszego strzału trafi w oko Stalina, wiszącego na przeciwległej ścianie.
2. Janusz Korwin-Mikke: Hitler nie wiedział o holokauście (Trójka)
Thank you for watching!
3. Niezależne Media Podlasia
q3
4. Zapytaj – Onet
q4
5. Upoluj Ebooka
q5
6. Robił to po to, by przedstawiciele Wielkiej Brytanii oraz USA wstawali gdy on wejdzie.
7. Kurier Poranny
q7
8. Wirtualna Polonia
q8
9. Te najbardziej znane często powtarzamy, ale nie znaczy to, że znamy ich autorów.
10. Demotywatory
q10
11. Studylibpl.com
q11
12. Tygodnik Polityka
q12
13. Forum Obywatelskiego Rozwoju
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. W czasie walk o władzę przyjął pseudonim „Koba” pochodzący od legendarnego kaukaskiego banity określanego jako gruzińska wersja Robin Hooda.
16. Twojahistoria.pl
q16
17. Wiadomości – Onet
q17
18. Demotywatory
q18
19. Niezłomni.com
q19
20. Bezuzyteczna.pl
q20
21. Uważam Rze Historia
q21
22. Koło Zawodów Telewizyjnych i Filmowych • KZTiF
q22
23. Org # swiat # jozef # stalin # zsrr # cytaty # zlote # mysli # wikipedia „Wolę, gdy ludzie popierają mnie ze strachu niż z przekonania.
24. Stalin Józef Wissarionowicz, właściwie Josif Dżugaszwili (1879-1953) Gruzin, działacz polityczny.
25. Krzysztof Wojczal
q25
26. Ciekawostki Historyczne
q26
27. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
28. W celu ostatecznego zwycięstwa socjalizmu, w celu zorganizowania produkcji socjalistycznej, wysiłki jednego kraju, zwłaszcza tak bardzo chłopskiego jak nasz, są niewystarczające – w tym celu niezbędne są wysiłki proletariuszy kilku przodujących krajów.
29. Podobnie, opisywany w ostatnim cytacie stosunek jednego z najbliższych współpracowników Stalina do umierającego sowieckiego dyktatora, NIE MOŻE być porównywany do stosunków panujących między Donaldem Tuskiem a jego współpracownikami, a tym bardziej między Tuskiem a Schetyną.
30. Niezłomni.com
q30
31. Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili – radziecki polityk pochodzenia gruzińskiego, formalnie pełniący obieralne, kadencyjne funkcje sekretarza generalnego KPZR i jej poprzedniczek oraz premiera ZSRR, a faktycznie dożywotni dyktator Związku ….
32. Doroszewski z Innym słownikiem języka polskiego, red.
33. Demotywatory
q33
34. To jest ktoś, kto nawet o dwa pokolenia wyprzedzić wszystkich innych w ich zrozumienia nie tylko aparatu państwowego, ale również światowym socjologii.
35. Najwyższy Czas!
q35
36. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q36
37. Demotywatory
q37
38. Słowa Józefa Stalina kilka dni temu pojawiły się we wrocławskich autobusach jako „cytat dnia”.
39. Cytaty o Stalinie Koba * Jeśli chodzi o Stalina i ludzi, którymi kierował, sowieckich przywódców tego okresu, jest jasne i oczywiste dla ….
40. Niezłomni.com
q40
41. Ciekawostki Historyczne
q41
42. Wyjdą na wolność prawdopodobnie wcześniej i będą śmiać się w twarz rodzinie zamordowanego i wszystkim, którzy wierzyli w sprawiedliwość To uczucie, kiedy w kraju określanym jako komunistyczny pie*dolnik prawo i wyroki sądu są bardziej sprawiedliwe niż w Polsce.
43. Blog Przemka – WordPress.com
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: