Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Do Zdjęć

1. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
2. Cytaty miłosne💕
Thank you for watching!
3. Gazeta Współczesna
q3
4. Jednak niechcianego wspomnienia nie wyrzucimy tak łatwo z pamięci, jak zdjęcia z albumu.
5. Przez następujące frazy: cytaty które wzmocnią twoją pewność siebie, pewność siebie cytaty, wiara w siebie sentencje, cytaty dodające siły, cytaty podnoszące na duchu, cytaty o byciu silnym, pewność cytaty, cytaty o pewności siebie.
6. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
7. Dreszcz po plecach przechodzi mi, Twój dotyk działa jak narkotyk, a.
8. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q8
9. Cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje i motta pogrupowane według podziału na ponad 60 kategorii tematycznych, dotyczących różnych dziedzin życia.
10. 101 Countries Before 50
q10
11. ObrazkiOnline
q11
12. Dawid Bagiński
q12
13. Jeżeli widzisz spacerującą Elle MacPherson z tygrysem na smyczy na tle wozu, poczekaj do zachodu słońca.
14. Kochamy Zwierzaki
q14
15. Niezłe Aparaty
q15
16. Wszystko o Wszystkim
q16
17. Edyta Zając
q17
18. Head Divided
q18
19. Wiadomości – Gazeta
q19
20. Cytaty trafne, najlepsze, inspirujące.
21. W dobie, kiedy w internecie jest coraz mniej wartościowych treści, a zalewają nas takie „cuda” jak patostreamy, warto czasem zacytować słowa kogoś mądrego.
22. Rośnij w Siłę
q22
23. Mieszkajmodnie.pl
q23
24. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
25. Wakacyjny Klimat
q25
26. National Geographic
q26
27. Nez de Luxe
q27
28. Kiribati Club
q28
29. W związku z tym postanowiłem też zebrać cytaty w temacie poczucia własnej wartości, gdyż zyskanie nowej perspektywy na samego siebie to najczęściej duży i ważny krok do przodu we własnym rozwoju osobistym.
30. Mieszkajmodnie.pl
q30
31. Dreszcz po plecach przechodzi mi, Twój dotyk działa jak narkotyk, a.
32. Przewodnik duchowy
q32
33. Kraków.Wyborcza.pl – Wyborcza
q33
34. Człowiek czasami potrzebuje dodatkowego kopa, aby efektywniej działać, więc specjalnie dla Was przygotowaliśmy motywujące do treningu cytaty, które pomogą zebrać się w sobie i iść pobiegać.
35. Stół biesiadny to jedyne miejsce, gdzie człowiek nigdy nie zazna nudy przez pierwszą godzinę.
36. TyPu : Najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.
37. Inspirujące cytaty na kartkę, na FB – piękne, motywujące myśli i sentencje.
38. Projekt przywództwo
q38
39. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q39
40. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
41. (Nieznany) Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”.
42. Cytaty pasują do Facebook, Gadu Gadu, Skype, NK, AQQ i wszystkich innych komunikatorw.
43. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zbiorem pięknych cytatów górskich i zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji w komentarzach.
44. Psycholog Wojciech Wypler
q44
45. National Geographic
q45
46. WielkieSlowa.pl
q46
47. Trec Nutrition
q47
48. Mjakmama.pl
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: