Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sołżenicyn Cytaty

1. Cytaty autora, Aleksander Sołżenicyn (187) Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie.
2. Dokument Gułag Lektor PL
Thank you for watching!
3. Na Zachodzie wydano je po raz pierwszy w 1973, zaś w Związku Radzieckim oficjalnie w 1989 (wcześniej funkcjonowało w obiegu podziemnym).
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Autor utworów moralistycznych o komunistycznym systemie zniewolenia i terroru, ukazujących gehennę życia w łagrach oraz historycznych o XX-wiecznych dziejach Rosji.
6. Aleksandr Isajewicz Sołżenicyn (ros.
7. Lektura jest miejscami wstrząsająca i nie czuję się kompetentny jej oceniać, tym bardziej że jestem dopiero w trakcie pierwszego tomu trylogii.
8. Postanowił tym samym skończyć ukrywanie powieści dla bezpieczeństwa wielu ludzi, którzy mu dali szereg informacji, wykorzystanych przez niego w tym dziele.
9. Demotywatory
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Aleksander Sołżenicyn Spragnieni jesteśmy wolności i wydaje nam się, że trzeba nam wolności bezgranicznej.
12. Spadło mi z regała
q12
13. Booktwist.pl
q13
14. Autor utworów moralistycznych o komunistycznym systemie zniewolenia i terroru, ukazujących gehennę życia w łagrach oraz historycznych o XX-wiecznych dziejach Rosji.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. DocPlayer.pl
q16
17. Można urządzać sobie kpiny z wszelkiego rodzaju cudów, dopóki jesteśmy zdrowi i silni, dopóki cieszymy się szczęściem, ale jeśli życie tak się skomplikuje, tak zostanie zaklinowane, że tylko cud nas może uratować, to zaczynamy wierzyć w ten jedyny, ten wyjątkowy cud.
18. Sołżenicyn) (1) (0) W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca (P.
19. DocPlayer.pl
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Pozytywnie zaczytana
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Ja jednak mniemam, że płonne i błędne są te nauki, które nie zrodziły się z doświadczenia, macierzy wszelkiej pewności, i które nie prowadzą do znanych już doświadczeń, to znaczy takie,.
25. Spadło mi z regała
q25
26. Aleksander Sołżenicyn autor takich książek jak: „Oddział chorych na raka”, „Jeden dzień Iwana Denisowicza”.
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Spadło mi z regała
q28
29. Spadło mi z regała
q29
30. Spadło mi z regała
q30
31. Wolna Polska
q31
32. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli, literatura, złote myśli.
33. Rośnij w Siłę
q33
34. Aleksandr Isajewicz Sołżenicyn – rosyjski pisarz, laureat Nagrody Nobla w dzie….
35. Aleksandr Sołżenicyn: wszystkie ciekawostki, książki, informacje i cytaty zgromadzone w jednym miejscu.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Trylogia o Reynevanie (Trylogia husycka) – cykl trzech powieści fantastyczno-historycznych których akcja dzieje się głównie na Śląsku autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: