Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kim Jestem Cytaty

1. Biblia jest niewątpliwie źródłem wiedzy na temat człowieka i może byc odpowiedzią na.
2. Czego nauczy Cię… JOKER? #18
Thank you for watching!
3. „Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.
4. ” (Zofia Kossak-Szczucka) „Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety.
5. Sunday in Wonderland
q5
6. Korzystając z Nonsensopedii, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Cytaty Kim Basinger Odkryj ciekawe i zweryfikowane cytaty · Kimila Ann Basinger – amerykańska aktorka, modelka.
9. Rzadko mówią o tym książki, gdzie słowo wymawiane poprzez mnogość postaci jest wyważone stosownie do ciężaru, który będą w stanie udźwignąć.
10. InterviewMe
q10
11. Dedykacje dla nauczycieli z okazji ich święta.
12. Jestem tym, kim wielu być tylko marzy, Jestem tym, kim wielu się być nie odważy.
13. Ko­bieta może być przy­jaciółką mężczyz­ny, lecz by uczu­cie to trwało, niezbędne jest wes­przeć je od­ro­biną fi­zycznej antypatii.
14. Manufaktura Radości
q14
15. Bielecki.es
q15
16. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
17. Przewodnik duchowy
q17
18. Mateusz Grzesiak Blog
q18
19. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym występowała wraz ze swoją rodziną, a także jego spin-offów, w postaci między innymi Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku.
20. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q20
21. CIEKAWE CYTATY O KSIĄŻKACH „Kto czyta książki, żyje podwójnie” Umberto Eco „Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni” chińskie przysłowie „Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów” Kartezjusz „Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera” Monteskiusz „Dobra książa to rodzaj alkoholu – też.
22. Michał Pasterski
q22
23. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
24. Dawid Bagiński
q24
25. Wiadomości – Onet
q25
26. Mocne cytaty
q26
27. Blond Pani Domu
q27
28. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q28
29. Mikołaj Kopernik (1473 – 1543) był astronomem zajmującym się oprócz tego taką ilością innych dziedzin, że stawiany jest dziś obok legend renesansu jak choćby Leonardo da Vinci – osobowość wszechstronna.
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Złote myśli na różne tematy Aforyzmy, cytaty, przysłowia.
32. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: