Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pod Mocnym Aniołem Cytaty

1. Do 1999 był członkiem zespołu redakcyjnego Tygodnika Powszechnego, następnie publikował felietony na łamach kolejno Hustlera, Polityki (od marca 1999 do czerwca 2006) i ….
2. No i chuj no i cześć. Jakie są teraz procedury?
Thank you for watching!
3. Cytaty Co Do Joty – WordPress.com
q3
4. Onet Kultura
q4
5. W związku z tym postanowiłem też zebrać cytaty w temacie poczucia własnej wartości, gdyż zyskanie nowej perspektywy na samego siebie to najczęściej duży i ważny krok do przodu we własnym rozwoju osobistym.
6. Tamaryszkowe pre-teksty – WordPress.com
q6
7. News – O.pl Polski Portal Kultury
q7
8. Słowa mają moc zmieniania ludzi
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Oficjalny fanpage filmu Wojtka Smarzowskiego POD MOCNYM ANIOŁEM, w ….
11. Pilch, jeden z najwybitniejszych współczesnych prozaików, w książce tej nie traci nic ze swojego humoru, lekkości i wirtuozerii pióra.
12. Niedawno wyszedł nowy film”Pod Mocnym Aniołem”.
13. Onet Kultura
q13
14. Lubimy Czytać
q14
15. Picu Najprawdopodobniej pijacki zwid, w książce był rozdział przytaczający pijackie cytaty i tam Bukowski z trzy razy się pojawił.
16. Znalezionych cytatów Jerzy Pilch: 15 Bóg na moment zasypia, my na moment rezygnujemy ze szczytnych celów i rodzi się zbrodnia.
17. Tamaryszkowe pre-teksty – WordPress.com
q17
18. Wyrwane z kontekstu
q18
19. „To bluźnierstwa” Jared Leto cudem uniknął śmierci podczas wspinaczki skalnej Kultowe cytaty z kultowych filmów.
20. Cytaty Co Do Joty – WordPress.com
q20
21. Joe Monster
q21
22. Pod mocnym Aniołem – opis produktu: Słynna powieść Jerzego Pilcha, wyróżniona Nagrodą Literacką Nike, znana również z ekranizacji w reżyserii Wojtka Smarzowskiego.
23. Pudełka zapałek
q23
24. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje.
25. Słowackiego w Krakowie pokazany zostanie po raz setny spektakl „Pod mocnym aniołem” Jerzego Pilcha w reżyserii Rafała Sabary.
26. Korci mnie czytanie…
q26
27. Lubimy Czytać
q27
28. 2015 · Niestety „Pod Mocnym Aniołem” nie powaliło mnie na kolana, nie wzruszyło, nie skłoniło do refleksji, nie rozbawiło, ani nie rozemocjonowało.
29. Pudełka zapałek
q29
30. Cytaty / Cytaty z Pod Mocnym Aniołem.
31. Polecam Film
q31
32. Ach, panie doktorze, ja wiem, przecież ja doskonale wiem, że nie można, zwłaszcza w moim wypadku nie można, pijąc, żyć długo i szczęśliwie.
33. UpolujEbooka
q33
34. Wydawnictwo LOKATOR
q34
35. Jerzy Pilch – polski pisarz, publicysta, dramaturg i scenarzysta filmowy, laureat nagrody Paszport „Polityki” za powieść Bezpowrotnie utracona leworęczność i Nagrody Literackiej „Nike” za powieść Pod Mocnym Aniołem i Nagrody im.
36. Onet Kultura
q36
37. Tylko drugorzędny umysł nie umie wybrać pomiędzy literaturą a prawdziwą nocną duszą Emil Michel Coiran-Chyba mam ochotę się napić.
38. Pod Mocnym Aniołem – Najgłośniejsza powieść Jerzego Pilcha, uhonorowana Nagrodą Literacką NIKE '2001.
39. Przynajmniej jeszcze nie teraz, a jeśli już, mój wybór padłby raczej na „Spis cudzołożnic”, bo trzeba przyznać, że to zachęcający i obiecująco brzmiący tytuł.
40. Joe Monster
q40
41. Joe Monster
q41
42. Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.
43. „Pod mocnym aniołem” to historia alkoholika, ściślej pisarza, który jak łatwo się domyślać przepił swoje życie – powieść jest jego spowiedzią, dziennikiem deliryka, próbą zrozumienia swojego nałogu i wyjścia z niego.
44. Pudełka zapałek
q44
45. BookParadise
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: