Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Żołnierzach

1. Nawet najbardziej „niewinny” człowiek, nie obciążony żadnymi „trefnymi” materiałami ani powiązaniami konspiracyjnymi, nie był nigdy, wychodząc z domu, pewien, że do niego wróci lub że łapanka nie wyciągnie go z mieszkania.
2. Najbardziej Wzruszające Filmy Na YouTube!
Thank you for watching!
3. PrawicowyInternet.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Com – Obszerny zbiór zawierający cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje.
6. Wydawnictwo Czarne
q6
7. Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego papieża Polaka, który dziś pełen bojaźni Bożej, ale i pełen ufności, rozpoczyna nowy pontyfikat, gdyby nie było twojej wiary, nie cofającej się przed więzieniem i cierpieniem, twojej heroicznej nadziei, twego zawierzenia bez reszty Matce Kościoła, gdyby nie było Jasnej Góry – i tego całego.
8. Info – Zbigniew Herbert – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Zbigniew Herbert.
9. Dziennik Bałtycki
q9
10. Wiersz: Żołnierze wyklęci Potargane mundury Buty w strzępach, prawie bosi Idą wucząc łancuchy Głos z szeregu sie wyrwa – Wiersze.
11. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
12. Demotywatory
q12
13. APKPure.com
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Hi-in.facebook.com
q16
17. Analiza wiersza „Pieśń o żołnierzach z Westerplatte”.
18. DocPlayer.pl
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Pałac Kultury Zagłębia
q21
22. 2017 · zapraszam do subskrybowania mojego kanału,wkrótce więcej ciekawostek.
23. Szanowni Państwo, Pragnę dzisiaj zaprezentować Państwu zbiór utworów i poezji patriotycznej, który zgromadziłem kiedyś na łamach forum IVRP.
24. Dzisiaj dzieci i wnuki zdrajców Rzeczypospolitej, którzy walczyli o utrzymanie sowieckiej dominacji nad Polską, zajmują wiele eksponowanych stanowisk w różnych miejscach.
25. Władza wykonawcza, która wtrąca człowieka do więzienia bez przedstawienia mu jakichkolwiek zarzutów znanych prawu, a zwłaszcza która odmawia mu sądu przez jemu równych, jest w najwyższym stopniu odrażająca i stanowi fundament wszystkich rządów totalitarnych, czy to nazistowskich, czy komunistycznych.
26. Niezłomni.com
q26
27. Wolnościowe Cytaty
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Łaski Serwis Samorządowy
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Demotywatory
q31
32. Demotywatory
q32
33. Joe Monster
q33
34. Konstanty Ildefons Gałczyński „Pieśń o żołnierzach z Westerplatte”: Kiedy się wypełniły dni i przyszło zginąć latem, prosto do nieba czwórkami szli żołnierze z Westarplatte.
35. Joe Monster
q35
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Niezłomni.com
q37
38. Pieśń o żołnierzach z Westerplatte – marcia (marcia_luna {at} interia.
39. Demotywatory
q39
40. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
41. Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
q41
42. Www.polskanapiechote.waw.pl
q42
43. Niezwykle.com
q43
44. Dziennik Bałtycki
q44
45. Kiedy się wypełniły dni i przyszło zginąć latem, prosto do nieba czwórkami szli żołnierze z Westerplatte.
46. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
47. Przedruk z: Andrzej Romanowski (wybór, opracowanie i wstęp), „Rozkwitały pąki białych róż.
48. WielkieSlowa.pl
q48
49. Demotywatory
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: