Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Kochankach

1. Teksty o miłości jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
2. ♥Cytaty o Miłości♥
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. 9 kwietnia 1626), angielski filozof, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli filozofii epoki odrodzenia i baroku, eseista, polityk oraz prawnik.
5. Czasem wieszamy je na lodówce, wpisujemy ulubionym kolorem w kalendarz, powtarzamy jak mantry.
6. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q6
7. Psycholog Wojciech Wypler
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Rośnij w Siłę
q9
10. Victor Hugo Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą.
11. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q11
12. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli” Monteskiusz „Twoja książka jest dobra i oryginalna z tym, że te części, które są dobre, nie są oryginalne, a te, które są oryginalne, nie są dobre” Samuel Solomon.
13. Ażeby przejść przez nasz próg, robi się tak małe, że często już go nie dostrzegamy.
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. Peter Lippert Psychologia Filozofia Szczęście Sukces.
16. Nie chodzi, wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli (Monteskiusz) Pokój bez książek jest jak ciało bez duszy (M.
17. Słodkie cytaty o miłości po angielsku, jak i mądre cytaty o życiu czy śmieszne dowcipy to przykłady nauki języka angielskiego pełnymi zdaniami.
18. „Wierność oznacza, że nic nie zrobię, nic nie powiem i niczego nie zaplanuję nie myśląc o moim małżonku.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Doc na koncie użytkownika Allexis661 • folder Aforyzmy – cytaty – myśli – sentencje – wiersze – • Data dodania: 3 lut 2012.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Kochanek – hasło powiązane z: obrazki, cytaty o miłości, przyjaciel, obrońca, pożądanie, związek, besty, sentencje, miłość, uczucia, mężczyzna, aforyzmy.
23. Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.
24. Pamiętajcie o tym, że jeśli diabeł chce kogoś kopnąć, nie uczyni tego nigdy swym końskim kopytem, lecz swą ludzką nogą.
25. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma.
26. Możesz tę lekcję potraktować tak, jak zazwyczaj: Listę, zbiór teoretycznych porad od ludzi, których nazwisko nic Ci nie mówi, a poza tym „oni nawet nie mają pojęcia, jak wygląda moje życie – są całkowicie oderwani od rzeczywistości”.
27. Quotepark.com
q27
28. Kiedy pozytywne emocje nas rozpierają, ale trudno nam je wyrazić, z pomocą przyjdą cytaty o szczęściu.
29. Wiwisekcja Literacka
q29
30. – Phil Bosmans „Wielu ludzi jest nieszczęśliwych tylko dlatego, że mają czas, by zastanowić się nad tym, czy są szczęśliwi, czy nie.
31. Cytaty i wiersze o miłości można zamieścić w liściku miłosnym, kartce walentynkowej, wiadomości SMS, życzeniach z okazji ślubu, rocznicy ślubu lub na inną okoliczność.
32. Najbardziej interesujące cytaty o kochankach od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat kochanka.
33. Łatwo go zrozumieć , w cytacie chodzi głównie o to, że klaczy dosiadają dobrzy jeźdźcy a skarby w brzuchach to płody źrebaków, piękny cytat.
34. „Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Sprawdzone cytaty
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Demotywatory
q38
39. Zamyslenie.pl
q39
40. Jak ktoś się bawi życiem, tak ma oby dobra nauczka, na przyszłość.
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Małżeństwo podobne jest do twierdzy – ci, którzy są poza nią, chcą się dostać do środka, ci zaś, którzy znaleźli się w jej murach, marzą o wydostaniu się.
43. Wyrwane z kontekstu
q43
44. W zgromadzenu kobiet najłatwiej o mówcę, najtrudniej o słuchacza – każda chce mówić, słuchać żadna.
45. Grzegorz Ciechowski Anioły – gdy spadają nie wiedzą gdzie jest dno Anioły – łatwo złapać pułapek na nie znam ze sto Anioły – są naiwne i zawsze myślą, że ….
46. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet prezentujemy najciekawsze cytaty dotyczące.
47. ” Anatol France „Co to jest prawdziwa miłość, wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne – umieją zaledwie uwodzić” Audrey Hepburn „Miłość jest.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: