Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Głupi Ludzie

1. Ludzie mądrzy nieustannie trwają przy swoich ideach, twierdzeniach, poglądach i nie zmienią ich choćby nie wiem co, lecz ludzie głupi to ci, którzy zgadzają się z każdym na każdy temat, przez co są lepiej odbierani przez innych, przez co lepiej im się wiedzie, a ludzie mądrzy przyjaźni szukać mogą u ludzi mądrych.
2. GŁUPI LUDZIE W INTERNECIE 3
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Demotywatory
q4
5. Bezuzyteczna.pl
q5
6. Jest to szalenie często powtarzany błąd, do tego stopnia, że powstał ten tekst.
7. Najnowsze wiadomości ze świata showbiznesu i polityki.
8. Archiwum Allegro
q8
9. Demotywatory.pl
q9
10. Demotywatory
q10
11. Nagranie z udziałem premiera Mateusz Morawieckiego zostało opublikowane przez portal Onet.
12. Bezuzyteczna
q12
13. „Ci populiści, nacjonaliści, głupi nacjonaliści, kochają swoje kraje” – podkreślił Juncker w wywiadzie dla CNN, jakoby to była zła rzecz.
14. Głupi i głupszy (1994) – Pewnego dnia Lloyd Christmas (Jim Carrey), kierowca limuzyny, odwozi na lotnisko Mary, która w ,,roztargnieniu” zostawia walizkę w terminalu.
15. 1 Głupi [już] z natury 2 są wszyscy ludzie, którzy nie poznali Boga: z dóbr widzialnych nie zdołali poznać Tego, który jest, patrząc na dzieła nie poznali Twórcy, 2 lecz ogień, wiatr, powietrze chyże, gwiazdy dokoła, wodę burzliwą lub światła niebieskie 3 uznali za bóstwa, które rządzą światem.
16. Najwyższy Czas!
q16
17. Demotywatory
q17
18. Zespół Myślenia Ironicznego
q18
19. Przypomnijmy sobie słowa Marksa – „Wystarczy wprowadziś demokrację, a ludzie większością głosów wybiorą socjalizm”.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Polecam wywiad z Tomaszem Lisem, w którym stwierdza, że ludzie nie są tak głupi jak nam się wydaje, są znacznie głupsi.
22. AboutFootball.pl
q22
23. Demotywatory.pl
q23
24. Demotywatory
q24
25. Memy – Jeja.pl
q25
26. Tak ludzie się czepiają żywych karpi w sklepie, czepiają si… Nie strzelałem w Sylwestra Teraz twój ruch.
27. Niestatystyczny.pl
q27
28. Jaka demokracja na Ukrainie – WordPress.com
q28
29. Demotywatory
q29
30. Tłumaczenie słowa 'głupi’ i wiele innych tłumaczeń na niemiecki – darmowy słownik polsko-niemiecki.
31. Do refleksji dotyczącej manipulacji emocjami na potrzeby programów TV, skłania na pewno nowa sztuka Teatru Miejskiego w Gliwicach -„Ich czworo.
32. Pozytywniej.pl
q32
33. – stwierdził Morawiecki w nielegalnie podsłuchanej rozmowie z prezesem PKO BP Zbigniewem Jagiełłą, szefem PGE Krzysztof Kilianem oraz jego zastępczyni Bogusławą Matuszewską.
34. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa głupi: głupi jak but z lewej nogi, głupi jak noga stołowa, głupi klarnet, głupia, głupia gęś, głupia kobieta, głupie, głupie cielę, głupie zachowanie, głupiec, głupiec in folio, głupieć, głupienie, głupio, głupiutki, głupiutko.
35. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
36. Polsat News
q36
37. Memy – Jeja.pl
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: