Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jan Twardowski Cytaty

1. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą Zobacz inne.
2. Miłość … Poezja Czesława Miłosza
Thank you for watching!
3. Dobre słowa
q3
4. Jan Twardowski – tylko MIŁOŚĆ się liczy 2 osoby to lubią lubię to Jeśli ktoś płacze dlatego, że drugiemu jest źle, Pan Bóg cieszy się tym płaczem, bo takie łzy ciekną po twarzy jak perły, które nurek wyławia z ciepłego morza w Zatoce Perskiej.
5. Ósmej rano Kazimierz Twardowski przy świetle palników gazowych rozpoczynał swe wykłady z logiki, w największym podówczas audytorium, w starym budynku uniwersyteckim przy ulicy św.
6. Cytaty / Cytat Jan Twardowski.
7. Jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.
8. DocPlayer.pl
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Pochowany jest w krypcie, w Panteonie Wielkich Polaków – miejscu spoczynku dla zasłużonych w Świątyni Opatrzności Bożej.
11. Tumbral.com
q11
12. Ksiądz rzymskokatolicki, prałat honorowy Jego Świątobliwości, filolog polski, poeta, przedstawiciel współczesnej liryki religijnej.
13. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
14. Nieoficjalna strona poświęcona życiu i twórczości księdza Jana Twardowskiego.
15. Portal ślubny
q15
16. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest ks.
17. DocPlayer.pl
q17
18. Skarżymy się nieraz, że jesteśmy samotni, niekochani, nikt nie przysłał nam życzeń.
19. Mamma pcheła
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Jest Pozytywnie
q21
22. SOSW w Radomsku
q22
23. Piotr Borwin Coaching
q23
24. Viola and the World
q24
25. Jana Twardowskiego ♦ ♦ ♦ Błogosławieni, którzy potrafią śmiać się z własnej głupoty, albowiem będą mieć ubaw do końca.
26. Wielkie dzieło nawrócenia świata rozpoczyna się od małych nieraz wysiłków, od budowania zgody w naszych rodzinach, parafiach, w środowiskach pracy.
27. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle”, „Szału nie ma, jest rak” oraz „Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość”.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Ostatnie pożegnanie
q29
30. Tam gdzie trzeba krzyczeć
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: