Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze O Rodzinie

1. Ach, więc w naszej rodzinie przepis na miłość brzmiał tak: im bardziej się o ciebie martwię, tym bardziej cię kocham Katarzyna Grochola Małżeństwo i rodzina są tylko i wyłącznie tym, co sami z nich czynimy.
2. Kornelia Kozłowska – „O rodzicach” Ludwika Jerzego Kerna
Thank you for watching!
3. Wiersz: Rodzina Dom- to nie tylko cztery ściany, To także rodzina w nim mieszkająca.
4. Zapytaj – Onet
q4
5. Wiersze wesołe, zabawne, śmieszne… Jak w tytule: Pilnie potrzebne mi wiersze z humorem dla dzieci na konkurs recytatorski dla drugoklasisty.
6. Stowarzyszenie Promocji Sztuki Łyżka Mleka
q6
7. Przedszkole Samorządowe Promyczek – Przedszkolowo.pl
q7
8. Pomagamy.im
q8
9. O rodzinie i rodzeństwie • Wiersze Wierszyki • pliki użytkownika sylvia112 przechowywane w serwisie Chomikuj.
10. Gmina Cegłów
q10
11. Nowylubliniec.pl
q11
12. Przedszkole nr 4
q12
13. Dopasowane do wątków filmowych napisane są u nas.
14. DocPlayer.pl
q14
15. Ojciec był wybitnie uzdolnionym językoznawcą pracującym w urzędzie, z kolei matka – po śmierci męża – podupadła na zdrowiu psychicznym – podejmowała częste próby samobójcze, a koniec życia spędziła w szpitalu psychiatrycznym.
16. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o rodzinie, dzieciach, rodzicach, krewnych i kuzynach, ojcu i matce, rodzeństwie, potomkach, przodkach, domu, życiu rodzinnym.
17. DocPlayer.pl
q17
18. Poniżej najciekawsze cytaty o rodzinie – jak zawsze w kolejności alfabetycznej, według nazwisk autorów.
19. Wiersze (253) Wiersze erotyczne (7) wiersze hobbystyczne (4) Wiersze miłosne (53) Wiersze o przyjaźni (19) Wiersze patriotyczne (2) Wiersze religijne (3) Wiersze smutne (65) Wiersze życiowe (135) Panel Użytkownika.
20. Kreska i kropka
q20
21. Przedszkolowo.pl
q21
22. Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego
q22
23. DocPlayer.pl
q23
24. Stowarzyszenie Promocji Sztuki Łyżka Mleka
q24
25. Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr …
q25
26. Zespół Szkół w Dąbrówkach
q26
27. Wiersze dla dzieci na różne tematy i okazje, wierszyki edukacyjne z morałem i bez, wiersze rozwijające inteligencję emocjonalną i uczące zasad bezpieczeństwa, wiersze o rodzinie….
28. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dęblinie
q28
29. 2015 · wiersz o rodzinie Dzien dobry Dziewczyny jaki znacie wiersz dla dzieci o Rodzinie.
30. Rozmowa z Telimeną, albo tekst ten co w piosence Jopek z Żebrowskim m,in śpiewają w niej to” ale niech słowo kocham jeszcze raz usłyszę”.
31. Gmina Czastary
q31
32. Przedszkole nr 4
q32
33. Kresowianie.home.pl
q33
34. Przedszkole Publiczne w Kosinie – Przedszkolowo.pl
q34
35. Miejska Biblioteka Publiczna – Piekary Śląskie
q35
36. Co warto wiedzieć o tym serwisie Tutaj można przeczytać znane i lubiane wiersze dla dzieci Jana Brzechwy oraz wybrane wiersze dla dzieci innych autorów: Józefa Czechowicza, Aleksandra Fredry, Stanisława Jachowicza, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Adama Mickiewicza i Juliana Tuwima, a także anonimowe wierszyki – dziecięce wyliczanki i rymowanki, przedstawione w porządku.
37. DocPlayer.pl
q37
38. Właśnie dlatego wielu pisarzy stworzyło niezwykłe wiersze o przyjaźni, które mówią o tym, jaka przyjaźń powinna być i co dla nich znaczy.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: