Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Dla Brata

1. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
2. WIERSZ o śmierci OSTATNIE POŻEGNANIE cytaty o śmierci i umieraniu
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q4
5. „Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy.
6. Roger Louis Schutz-Marsauche.
7. „Nikt z Nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie.
8. Piękne cytaty i aforyzmy na różne okazje inspirujące, motywujące, podnoszące na duchu, śmieszne, religijne, mądrości życiowe, miłosne, o przyjaźni, miłości, dobre rady i inne.
9. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q9
10. Miłość, Cytaty, Słowa • Mysli.com.pl
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. FIDO design
q12
13. Według legendy Asklepios udusił pewnego razu węża.
14. W sposób zgoła już potworny Cezar izoluje ojca, zamordowawszy brata, szwagra i innych krewnych i dworzan, skoro tylko ich łaski u papieża lub w ogóle ich stanowisko stało się dla niego niedogodne.
15. Ta strona korzysta z plików cookie w celu zbierania statystyk, personalizacji konta użytkownika oraz wyświetlania komunikatów.
16. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
17. Według legendy Asklepios udusił pewnego razu węża.
18. Dla brata Dla babci Trzech Króli Tęsknię Ślub Zabawne Wierszyki Cytaty Błogosławieństwo Rocznica ślubu Dla żony Dla rodziców Dla męża 50.
19. Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania, albo czyń rzeczy warte opisania.
20. Dobre słowa
q20
21. …. na Cytaty – Zszywka.pl
q21
22. Wkawiarence.pl
q22
23. Nawet jeśli nie spotykacie się i nie rozmawiacie ze sobą tak często jak byś chciała to ona zawsze będzie twoim przyjacielem.
24. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Mniszki Klaryski Kapucynki
q26
27. Wkawiarence.pl
q27
28. Według legendy Asklepios udusił pewnego razu węża.
29. „Rodzeństwo-choćbyśmy nie wiem jak bardzo sobie dokuczali gdy przyjdzie co do czego jedno drugiego nie pozwoli skrzywdzić” „Rodzeństwo się tak bardzo nienawidzi a w razie wypadku oddaliby za siebie życie” „Młodsze rodzeństwo to najdłuższe kable bezprzewodowe w całym domu” „Rodzeństwo-choćby nie wiem co się stało i ile.
30. Demotywatory
q30
31. Aby dać światu z siebie coś wyjątkowego, każdy z nas musi cenić swą indywidualną wartość.
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Demotywatory
q33
34. Cytaty na pocieszenie po śmierci Michael Buchberger.
35. Oni nigdy nie będą rozumieli, co to jest malarstwo, w ich pojęciu postac chłopa uprawiającego ziemię, kilka zaoranych bruzd, trochę piasku, trochę morza, czy kawałek nieba nie będą nigdy tematem dla malarza.
36. Cytaty z książki „Listy do brata” (19) Ktoś ma wielki płomień w duszy, ale nikt nie przychodzi się przy nim ogrzać.
37. Brata Alberta „Jeżeli Pan Jezus mówi A, to chce, żeby powiedzieć B, C i do samego końca cały alfabet, a Dynka ma powtarzać.
38. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: