Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dziecko Cytaty Sentencje

1. Sentencje, Cytaty, Epitafia na nagrobki, pomniki, szarfy Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych sentencji, cytatów, epitafium do zamieszczenia na nagrobkach pomnikach oraz szarfach.
2. AFORYZMY O MIŁOŚCI
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Cytaty o babci: 7 pięknych sentencji Prezentujemy kilka mądrości, jakie powiedziano na temat naszych kochanych babć.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Poronilam.pl
q6
7. Mieszkajmodnie.pl
q7
8. Mjakmama.pl
q8
9. – Tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały.
10. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
11. Przewodnik duchowy
q11
12. Wielcy poeci zarówno radowali się z ich niewinności i osiągnięć, jak i płakali po ich upadku lub przedwczesnym odejściu.
13. NaklejkiDekoracyjne.com
q13
14. Cytaty na urodziny, Cytaty o życiu-Życie, dziecko-dzieci, życie.
15. Może stu inżynierów postawić tysiące kombinatów fabrycznych, ale żadna z tych budowli nie ma w sobie życia wiecznego” – Stefan Wyszyński.
16. Plodnosc.pl
q16
17. NaklejkiDekoracyjne.com
q17
18. Zestaw napis napisy tekst teksty cytat cytaty sentencja sentencje myśl mysl myśli mysli kiedy śmieje smieje się sie dziecko cały caly świat swiat.
19. Cud Narodzin
q19
20. Strona przedstawia cytaty, sentencje, aforyzmy, myśli, powiedzenia, maksymy, fraszki, przysłowia, wiersze, opowiadania.
21. Kobiety to my
q21
22. Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko.
23. Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat – Janusz Korczak To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją ….
24. Mamotoja.pl
q24
25. Natknęłam się dziś na piękne wiersze, cytaty, sentencje i postanowiłam wybrane zapisać dla pamięci, a równocześnie uczcić to, że nasze MALEŃSTWO jest z nami już 100 dni:) Niektóre są naprawdę wzruszające :).
26. Buzz Gazeta
q26
27. Wyrwane z kontekstu
q27
28. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q28
29. Edyta Zając
q29
30. Dziecko Cytaty Sentencje Przyslowia Aforyzmy.
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Małe dziecko – jasne i przejrzyste jak kryształ.
33. Forum dla przyjaciół.
q33
34. Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać.
35. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Ready for Boarding
q38
39. Rośnij w Siłę
q39
40. Cud Narodzin
q40
41. Jest Pozytywnie
q41
42. Chcemy, żeby nam się dziecko zwierzało ze wszystkich myśli i uczuć (…) dziecko jest wiele wstydliwsze, drażliwsze, czulsze na brutalne śledzenie jego duchowym pragnień”.
43. Elementy wycinane laserem z tekturki o grubości 1mm.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: