Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jacek Kuroń Cytaty

1. Jacek jest obecnie, obok Andrzeja, najpopularniejszym imieniem męskim w Polsce, chociaż wyszło już z mody i nie jest teraz tak często nadawane jak w XXw.
2. Festiwal im. Jacka Kuronia | Cytaty VII
Thank you for watching!
3. Weekend Gazeta.pl
q3
4. Gdy Jacek Kuroń przedstawił ekspertów, okazało się, że to Wiktor Herer… nowy specjalista od rolnictwa.
5. 1994 – Jacek Kuroń, polityk i działacz społeczny, były minister pracy i polityki społecznej 1995 – Lech Wałęsa, prezydent RP w latach 1990-95, legendarny twórca „Solidarności”.
6. TVP Tygodnik – TVP.pl
q6
7. Legion Św. Ekspedyta
q7
8. Ale Jacek, wizjoner, widział ją, co więcej – sądził, że ich „List otwarty do partii” odegra zasadniczą rolę w samoorganizacji robotników, dzięki czemu uniknie się ….
9. Mnie w pewnym okresie wydawał się bohaterem – do czasu jak zapoznałem się z jego czerwonym harcerstwem.
10. Ale dalej wymieniają tylko dwie kobiety, które pobiegły do bram i zatrzymały robotników, rozpoczynając strajk solidarnościowy: Walentynowicz i Alinę Pienkowską.
11. 15 listopada 2018 · Leszek Jażdżewski: „Jacek Kuroń zawsze stawał po stronie najsłabszych”.
12. Krytyka Polityczna
q12
13. Wyborcza.pl
q13
14. To, jak działamy, wpływa też na innych, a jak nic nie robimy, to właściwie szkodzimy – mówi Jan Kuroń, kucharz, syn Macieja i wnuk Jacka.
15. Krytyka Polityczna
q15
16. Do końca miesiąca ogłoszę, do czego zobowiązuję się, jeśli zostanę prezydentem – zapowiedział w sobotę w Poznaniu Jacek Kuroń.
17. Niezłomni.com
q17
18. W Sejmie X kadencji Jacek Kuroń należał do Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego, przewodniczył powołanej z jego inicjatywy sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, która podjęła prace nad przebudową stosunków między aparatem państwa a mniejszościami w duchu zasad demokratycznego państwa prawa.
19. TVP Tygodnik – TVP.pl
q19
20. Wiadomości – Gazeta.pl
q20
21. Weekend Gazeta.pl
q21
22. 15:00 0,0°C Bo czy chodzi o Polskę niepodległą, czy o obronę praw człowieka i obywatela, czy o socjalizm, to przecież przede wszystkim liczą się ludzie, których lubiłem, zapamiętałem, którym pomogłem żyć.
23. ” – George Bernard Shaw „Strzeżcie się drobnych wydatków, mała dziurka bywa często przczyną zatonięcia wielkiego statku.
24. Wyborcza.pl
q24
25. TVP Tygodnik – TVP.pl
q25
26. Rzeczpospolita dla moich wnuków.
27. Niezłomni.com
q27
28. News – O.pl Polski Portal Kultury
q28
29. Muszę robić, rzeczy bardzo ważne, przekraczające mnie, moje życie.
30. Co Jest Grane 24 – Wyborcza.pl
q30
31. Napisałem te wspomnienia tak osobiście, że czytelnicy uznali je za opowieść o miłości.
32. Trzy miliony wymordowanych polskich Żydów to przecież trzy miliony mieszkań, które w większości zajęli Polacy, a do tego dodać trzeba inne mienie: złoto, meble, ….
33. TVP Tygodnik – TVP.pl
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: