Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zapach Cytaty

1. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
2. Manchester – Lubie Twoje Wlosy
Thank you for watching!
3. Zapach kobiecości, który usypia Go do snu to najpiękniejszy zapach, jaki może sobie wyobrazić spełniony mężczyzna.
4. MEMy – Tapety na Pulpit
q4
5. Naklejkomania.eu
q5
6. Memy cytaty
q6
7. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q7
8. Candle World
q8
9. To także funkcjonujące do dziś nie tyko w polszczyźnie, lecz także w wielu innych językach europejskich zdania, które warto znać choćby po to, by prawidłowo zrozumieć kontekst i znaczenie wypowiedzi literackich (i nie tylko literackich).
10. Budzili nas o trzeciej w nocy, nie było światła, po ciemku słałyśmy łóżka, piłyśmy czarną kawę bez cukru i jadłyśmy prędko ten chleb.
11. Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.
12. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
13. Pachnące Historie
q13
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. Pachnące Historie
q17
18. I nad uliczką ciągle przechodziły deszcze, krąg sceniczny obracał się z łoskotem, wypełniającym serce niejasnym niepokojem – i co dzień umierałem, aż znowu nadszedł maj.
19. Nez de Luxe
q19
20. Nie zapomnij o tym” Michal Viewegh „Ludzie tworzą świat, więc tak naprawdę tylko ludzie mogą tworzyć bariery.
21. Zapach można tak opisać, że nabierze smaku i kolorów.
22. Life and More
q22
23. Był czas, kiedy mogłem widzieć i widziałem… Widziałem chłopców w waszym wieku, nawet młodszych, z oderwanymi rękoma i powyrywanymi nogami.
24. Jak pewnie zauważyliście, co jakiś czas prezentuję na FB Nez de Luxe cytaty znanych perfumiarzy, projektantów i innych autorytetów w świecie zapachów.
25. Nawet jeśli nie trzymają się klasycznego podziału na trzy rozdziały: otwarcie, serce i bazę, najczęściej opowiadają o czymś.
26. Złotymi oczami
q26
27. Teksty ślubne – WordPress.com
q27
28. Łapą Pisane
q28
29. Dla kobiety, która kocha, jej mężczyzna zawsze całuje najlepiej na świecie i jego zapach kocha najbardziej.
30. Demotywatory
q30
31. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q31
32. Jest Pozytywnie
q32
33. Candle World
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: