Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Motyw Odwagi

1. Nic więc dziwnego, że motyw ten doczekał się również wielu barwnych cytatów, sentencji i aforyzmów.
2. Fabian Błaszkiewicz – Motyw życia
Thank you for watching!
3. Achilles czy Hektor swą dzielnością,niezłomnością, niezwykłymi czynami wsławiają swe imię.
4. Onet Kultura
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Wydawnictwo Psychoskok
q6
7. Demotywatory
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Agnieszka Holland, Xavery Żuławski, Dorota Nieznalska i Masha Alyokhina – założycielka kontrowersyjnego Pussy.
10. Wiek XX to niewątpliwie najstraszniejszy okres w dziejach ludzkości, która została wystawiona na okrutną próbę, jaką była I i II wojna światowa.
11. Pracownia Polonisty portal dla nauczycieli języka polskiego
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Motyw wolności – Motyw wolności w literaturze Mitologia grecka – mit o Dedalu i Ikarze Dedalowi, znakomitemu architektowi, a przy tym artyście, zlecona została praca na dworze króla Minosa – miał wybudować labirynt, w którego centrum umieszczony miał zostać Minotaur, syn Minosa, który urodził się w połowie człowiekiem, a w.
14. Zegarki i Moda
q14
15. Polsat News
q15
16. Zakręcony Adrian
q16
17. Szanowni Państwo, chciałem zapytać, czy ze względu na rozpoczęcie zdania od przyimka pomimo trzeba wstawić przecinek w zdaniu: Pomimo zwiększonych podatków i stałych prześladowań(,) prosty lud nie miał odwagi zbuntować się przeciwko tyranii.
18. Wieloletnie błąkanie się poza domem, zdanie na łaskę lub niełaskę fal ukazuje żeglarzowi i wojownikowi jego słabość wobec sił natury czy bogów.
19. Chce mi się!
q19
20. Plakaty na ściany
q20
21. (2/5) Motyw rycerza w literaturze, Serwis z motywami literackimi stworzony został z myślą o uczniach szkół średnich, głównie maturzystach.
22. Z innych: Władca Pierścieni, Zbrodnia i kara, Tristan i Izolda, Iliada i Odyseja, mit o Prometeuszu, Kordian (to też o braku odwagi).
23. W świetle tego utworu dowiadujemy się, że samotna walka nie jest obrazem heroizmu, ale błędem, jaki popełniają młodzi ludzie.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Przystanek dobrostan
q25
26. Zdrowiej w oczach
q26
27. Lista tagów dla synonimów słowa odwaga: synonimy do wyrazu odwaga, synonim odwagi, inne określenia słowa odwaga, inaczej odwaga, inaczej o odwadze, wyrazy bliskoznaczne do słowa odwaga, synonimy do słowa odwaga.
28. Demotywatory
q28
29. Lot nad kukułczym gniazdem – Motyw odwagi ODWAGA – Randle nie boi się buntować, mimo że wie, jakie będą tego konsekwencje.
30. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach – Interefekt
q30
31. Sid Tattoo.
q31
32. – Motyw tchórzostwa i konformizmu.
33. Menway – Interia
q33
34. Można być odważnym w życiu zawodowym a w życiu prywatnym tchórzyć i chować się jak mysz lub odwrotnie.
35. Motyw kobiety – Miejsce akcji
q35
36. Jako jedyna z bogiń otrzymała od Zeusa pozwolenie na ingerowania w losy wojny.
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Motyw buntu: starożytność Biblia (Księga Hioba, Nowy Testament) Sofokles Antygona mitologia (Prometeusz) renesans Jan Kochanowski Treny roma.
39. Sprawdź, którzy twórcy filmowi zastosowali Motyw odwagi w swoich produkcjach.
40. Www.sp15.eu
q40
41. Warto pamiętać także o odwadze cywilnej, stanowiącej oznakę duchowej wolności.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: