Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Porzućcie Nadzieję Ci Którzy Tu Wchodzicie

1. Dla tych państw w TSUE obowiązują słowa z „Boskiej komedii” Dantego: „Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy (tu) wchodzicie”.
2. AK-47 – ACEDIA 08/10 – SSG
Thank you for watching!
3. Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.
4. Przejrzyj przykłady tłumaczeń 'porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie’ w zdaniach, odsłuchaj wymowę i poznaj gramatykę.
5. Team From Hell / Info – Darmowe Forum
q5
6. Tylko ci, których sędziowie sumienia przydzielili do zamku są w stanie to zrobić.
7. Demotywatory
q7
8. Joe Monster
q8
9. Każdy las, który poddajemy wycince, każda tona dwutlenku węgla, którą emitujemy do atmosfery, i każda rzeka, którą zanieczyszczamy, zbliżają nas o jeden stopień […] do wymarcia naszego gatunku, na progu którego, podobnie jak u bram dantejskiego piekła, będziemy zmuszeni porzucić wszelką nadzieję.
10. Modelarstwo z pasją
q10
11. Resident Advisor
q11
12. Jedyną osobą, która wydaje się coś wiedzieć na jej temat jest Bóg Nocy, niestety jest on w takim samym stopniu zagadkowy, jak i toksyczny.
13. SlidePlayer
q13
14. Autyzm mój wróg
q14
15. Przyszłość Przeszłości
q15
16. Chociaż teraz, kiedy zostały te przedmioty, które serio lubię, chodzenie do szkoły stało się nawet małą przyjemnością, dziś uświadomiłam sobie, że to właściwie mój drugi dom, najwięcej wspomnień będzie ….
17. Kazania Nieparlamentarne
q17
18. Demotywatory
q18
19. 2014 Kanał Bydgoski nie powstał w celach rekreacyjnych, a jako transportowy łącznik Wisły z Odrą, więc woda w nim nie spełnia najwyższych standarów chemicznych.
20. Demotywatory
q20
21. Jednak jak to mądrze napisał kiedyś Dante: „Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie”.
22. SlidePlayer
q22
23. Kwasowa Grota
q23
24. Onet Kultura
q24
25. Trening Biegacza
q25
26. Fraszki & Ulotki
q26
27. Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie Mongolia – osoba ma swój profil w NK.
28. Zwierciadlo.pl
q28
29. Fraszki & Ulotki
q29
30. Tygodnik Ostrołęcki
q30
31. 307 numer „Contre-Réforme Catholique” („Kontr-Reforma Katolicka”) komentuje w ten sposób, słowami Dantego wypowiedzianymi u progu piekła, książkę-wywiad Karola Wojtyły i Wiktora Messoriego, Przekroczyć próg nadziei.
32. Czyściec i Raj, w którym zawarł kwintesencję średniowiecznej myśli kulturalnej i filozoficznej.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: