Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Artystycznej Duszy

1. „Książki to solidni doradcy i apostołowie.
2. William Meader: Answering the Spiritual Call
Thank you for watching!
3. Abaren – Art and Life
q3
4. DocPlayer.pl
q4
5. Poza kastą mędrców niezbędni są jeszcze dbający o bezpieczeństwo wojownicy (mający predyspozycje do cnoty męstwa właściwej duszy impulsywnej) i obywatele zajmujący się gospodarowaniem tj.
6. Przez jakiś czas ukrywał się w klasztorze dominikanek w Kolonii Wileńskiej.
7. Martyna Soul
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Niezłe Aparaty
q11
12. Frencz nie odda życia za ojczyznę, ukochaną czy wolność, nie popełni samobójstwa z powodu braku zrozumienia dla swojej wrażliwej, artystycznej duszy.
13. Z jednej strony jest ona głównym tematem twórczości artystycznej, z drugiej zaś ignorują ją zupełnie nawet najwybitniejsi socjologowie i nie biorą pod uwagę w planach społecznych i ekonomicznych reform.
14. Dopiero mając trzydzieści lat porzucił prawo, by zająć się malarstwem, które od najmłodszych lat było celem jego zainteresowań.
15. DocPlayer.pl
q15
16. Naszyjniki te stały się modne wśród gwiazd, dlatego powstała nazwa “naszyjnik gwiazd” lub po prostu celebrytka.
17. Kołobrzeg Wiary
q17
18. DocPlayer.pl
q18
19. Cytaty Alicji Majewskiej „Świat obojętnym krokiem mija mnie codziennie Bo, wielbiąc ludzkość, o człowieka mało dba Nie podejrzewa pewnie nawet duszy we mnie Więc trudno żądać, żeby słuchał, co w niej gra.
20. Trochę denerwowały mnie częste powtórzenia, wiele razy zdania na tej samej stronie zaczynały się od takiego samego słowa, albo powtarzane były jakieś teksty.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Interia Muzyka
q22
23. Martyna Soul
q23
24. Mały twardziel o artystycznej duszy· Aktualności graficzne, Aparaty i kamery.
25. Krystyna Janda
q25
26. Jest poetą, pieśniarzem, konferansjerem, autorem tekstów piosenek, satyrykiem, humorystą, gitarzystą, twórcą scenariuszy, reżyserem, osobą związana z kabaretem, aktorem warszawskiego Teatru Ateneum.
27. Akademia Ducha
q27
28. Www.xdpedia.com
q28
29. Martyna Soul
q29
30. Tomasz Trzcinski
q30
31. Życie i podróże
q31
32. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q32
33. Kpiąc niezmiennie ze zdobyczy komunikacji, przemierza na swoim rowerze ulice Tarnowa i szkicuje w sobie tylko znany sposób tarnowskie zakątki.
34. Nieudane okazały się niestety powieści współczesne o życiu artystów (Anioł Śmierci, Panna Mery) oraz satyryczny Roman panny Opolskiej z panem Główniakiem z roku 1912.
35. Kreatologia
q35
36. فيسبوك – Facebook
q36
37. Pl Polskim Portalu Kultury, w jakikolwiek sposób, w całości lub w części, bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabronione.
38. Demotywatory
q38
39. Oddział PTT w Bielsku-Białej – Polskie Towarzystwo Tatrzańskie
q39
40. WielkieSlowa.pl
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: