Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Moralność Cytaty

1. Oznacza ona podwójną moralność – inną dla siebie i swoich najbliższych, inną dla pozostałych ludzi oraz przesadną dbałość o pozory.
2. 12 sygnałów, że masz do czynienia z fałszywą osobą
Thank you for watching!
3. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorce, genezę utworu, charakterystykę postaci, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki i warstwy symbolicznej dzieła oraz omówienie głównych motywów literackich pojawiających się w utworze.
4. WGospodarce
q4
5. Moralność panów, moralność niewolników.
6. ASZdziennik
q6
7. Cytaty.info
q7
8. W tym celu każdy z nas powinien pracować nad udoskonaleniem się własnym, jednocześnie zdając sobie sprawę ze swej, osobistej odpowiedzialności za całokształt tego, co się dzieje w świecie, i z tego, że obowiązkiem bezpośrednim każdego z nas jest dopomagać.
9. Gdzie się z chęcią zejdzie praca, tam się hojnie trud opłaca.
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Cytaty z książki „Moralność Pani Dulskiej” (19) Moja droga, każda kobieta to fortepian- tylko trzeba umieć grać.
12. Utwór: cytat: motyw: Romeo i Julia – AKT PIERWSZY „Miłość, przyjacielu, To dym, co z parą westchnień się unosi.
13. Fundacja „Myśląc Ojczyzna – Im. Ks. Infułata Ireneusza Skubisia”
q13
14. Na twierdzenie, że człowiek w decydowaniu o sobie powinien być wolny, a życie bez reguł i powinności jest możliwe, odpowiem jednym zdaniem: życie bez reguł to próba życia bez doświadczenia, a to grozi człowiekowi, że w swych reakcjach cofnie się do poziomu życia ameby.
15. Moralność prowadzi do zguby tego, kto usiłuje skrupulatnie stosować jej nakazy w praktyce, a zapewnia dobrobyt temu, kto się nią umie posługiwać niczym maską.
16. APKPure.com
q16
17. Tydzień Wychowania
q17
18. „Są ludzie, których zdemoralizować może nawet literatura dziecięca, którzy z rozkoszą odszukują pikantne powiedzonka w psałterzu i przypowieściach salomonowych, ale są też tacy, którzy im głębiej poznają życiowe błoto, tym stają się czystsi.
19. Mężczyzna, który prawi morały, jest zwykle hipokrytą, a kobieta, która to czyni, jest zawsze brzydka.
20. Moralność Pani Dulskiej – Motyw matki Nie ma również wątpliwości, że Zapolska dokonała przewrotu w przedstawieniu tego motywu.
21. Twojmotywator.pl
q21
22. Cytaty autora, Gabriela Zapolska (32) Moja droga, każda kobieta to fortepian- tylko trzeba umieć grać.
23. W minionych wiekach źle pojmowana moralność skrzywdziła wielu ludzi, nie pozwalając im na kreatywny rozwój lub spokojne życie.
24. Sędzia, kapłan czy grupa autorytetów mogą mówić ludziom, co powinni robić, lecz zwykle to nie oni ponoszą konsekwencje.
25. DocPlayer.pl
q25
26. Moje Montessori
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli, literatura, złote myśli.
30. Joe Monster
q30
31. Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Co to jest moralność.
32. Tydzień Wychowania
q32
33. Wiadomości – Gazeta
q33
34. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q34
35. Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Co to jest moralność.
36. Zamyslenie.pl
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: