Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Arystoteles O Kobietach

1. Teraz świat skupia się na konsumpcjonizmie, być może nikt nie przywiązuje wagi do rozwoju kontaktów międzyludzkim na poziomie uczuciowym.
2. Katarzyna Guczalska, Czy Platon był gejem? cz. 1: Wychowanie
Thank you for watching!
3. W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza.
4. Arystoteles pisał o kobietach smarujących pochwę oliwą, a Seratos z Efezu o zastawkach nasączanych sokiem z fig, zamykającymi szyjkę macicy.
5. Old.archidei.ifispan.pl
q5
6. Joe Monster
q6
7. Platon popadł w druga skrajność – uważał, ze człowiek jest tylko duszą (duchem) a ciało jest „więzieniem duszy”, lub li tylko niepotrzebną chustą, w którą dusza.
8. Posztukiwania
q8
9. Teresa z Kalkuty Napoleon Bonaparte O alkoholu O Bogu O cierpieniu O czasie O dobroci O domu O dzieciach O głupocie O jedzeniu O kobietach O książkach O marzeniach O miłości O nadziei O nauce O ojczyźnie O pracy O przyjaźni O rodzinie O rozstaniu O samotności O szczęściu O śmierci O tęsknocie O uśmiechu O walce O wojnie O wolności O.
10. Old.archidei.ifispan.pl
q10
11. Arystoteles boga określał jako byt najwyższy, Tomasz zaś nie stawiał go w hierarchii bytów, lecz definiował jako czyste istnienie, czyli Bóg jako podstawa każdego bytu, a nie jako jeden z bytów o najwyższych przymiotach.
12. Sprawiamy im przyjemność i same ćwiczymy bycie stroną aktywną, a nie pasywną.
13. Posztukiwania
q13
14. DocPlayer.pl
q14
15. Arystoteles krytykował idealizm obiektywny Platona przede wszystkim za to, że koncepcja ta separuje konkretne przedmioty zmysłowe od stanowiących ich źródło idei.
16. Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Złote myśli/cytaty/sentecje: SOKRATESA, PLATONA, ARYSTOTELESA, ERAZMA Z ROTTERDAMU, KWINTYLIANA.
17. Old.archidei.ifispan.pl
q17
18. Posztukiwania
q18
19. Demotywatory
q19
20. Oczywiście nie są to jedyne zabawne teksty, jakie istnieją.
21. Wortal Pedagogiki Filozoficznej
q21
22. Polska Times
q22
23. DocPlayer.pl
q23
24. Old.archidei.ifispan.pl
q24
25. Cytaty » Szczęście » « poprzednie (1/29) następne ».
26. Old.archidei.ifispan.pl
q26
27. Pl wiadomości z informacjami handlowymi o nowościach, promocjach i rabatach na podany przeze mnie adres e-mail Administratorem danych osobowych jest P.
28. BazHum MuzHP
q28
29. Nauka o bycie Umysł człowieka nie zna Boga, duszy, istoty wszystkiego, co go otacza, jedyne, co jest dane jego umysłowi to „rzeczy jednostkowe”, które stanowią podstawę do dalszego procesu poznania.
30. Old.archidei.ifispan.pl
q30
31. HelloZdrowie
q31
32. DocPlayer.pl
q32
33. ), najwybitniejszy spośród uczniów Platona, położył wielkie zasługi dla rozwoju nauk przyrodniczych i filozofii, tworząc pionierskie prace propagujące naukowe poznanie świata oraz rozwijając rygorystyczny system.
34. Kobieta jest jak róża.
35. Demotywatory
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: