Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Bycie Dobrym Człowiekiem Cytaty

1. Lepszym o zdrowe dziecko, grządkę w ogrodzie lub lepsze warunki społeczne – to znaczy odnieść sukces.
2. Czy ateista może być dobrym człowiekiem?
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Włącz oszczędzanie
q5
6. Mocne cytaty
q6
7. Rozumiem ze chodzi ci o subiekcje mojej odpowiedzi bo kazdy moze inaczej odbierac prostote czlowieka ja osobiscie uwazam ze prosty czlowiek jest to taki ktory trzyma sie w pewnych normach i ich nie przekracza nie wyroznia sie jakos za specjalnie i nie wywyzsza zachowuje pewnego rodzaju umiar w tym co robi i nawet jak wyglada mozna tez powiedziec ze jest orginalny w swojej prostocie.
8. Dlatego dzisiaj jako inspiracja zebrałem dla Was aż 23 cytaty mądrych kobiet, które sprawią, że poczujesz się dumna z bycia ….
9. InterviewMe
q9
10. Demotywatory
q10
11. Podróż w głąb siebie – WordPress.com
q11
12. Na wartościową lekturę i na dobre rozrywki, nade wszystko zaś pozwalają poświęcić się w większej mierze modlitwie, kontemplacji i słuchaniu głosu Bożego.
13. Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
14. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q14
15. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q15
16. Życie i podróże
q16
17. Nie chodzi o noszenie krzyżyka i chodzenie co niedziela do kościoła, ale o to, jak traktujesz innych ludzi.
18. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
19. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q19
20. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Argumenty za tym, że warto: -Jeśli jest się dobrym człowiekiem, teoretycznie inni odpłacają tym samym, a przynajmniej zawsze znajdzie się ktoś uczciwy.
23. Dla tych, którzy nie są życzliwi i dobrzy może akurat przekonają do choćby próby bycia dobrym i życzliwym, a Ci którzy są dobrzy i życzliwi po prostu odbiorą ten post w sposób np.
24. Włącz oszczędzanie
q24
25. Jeśli masz pietra, śmiej się, to ludzie pomyślą, że się nie boisz, i sami zaczną się bać.
26. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q26
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Scrap kraina
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Bycie dobrym człowiekiem jest najtrudniejszym ze wszystkich bytów, a jego czyny piękniejsze od wszelkich myśli wielkich.
31. Scrap kraina
q31
32. „Chciałbym od dzisiaj pamiętać, że ja, człowiek, winien jestem szacunek drugiemu człowiekowi, mojej córce, i wtedy, kiedy domagam się, by buty nie leżały na środku przedpokoju i kiedy żądam, żeby nie dłubała w nosie, i kiedy reaguję na uwagę w dzienniczku, i gdy muszę zakwestionować pomysł kupna ciucha wartego połowę mojej miesięcznej pensji”.
33. Poza tym nie to jest najważniejsze, aby ludzie dostrzegali Twoje działania, ale żebyś czuł się dobrze w swojej formie bycia i.
34. Demotywatory
q34
35. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q35
36. Czerwona Szpilka
q36
37. Rośnij w Siłę
q37
38. Wyrwane z kontekstu
q38
39. Prowadzi to do nieporozumień w myśleniu, że powinniśmy odnosić się tak samo do osób, które traktują nas dobrze, jak i tych, które traktują nas źle.
40. The Personal Development Cafe
q40
41. Potrzebuję do zadania cytaty dotyczące bycia człowiekiem.
42. W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.
43. Kidaj Blog – Andy Design
q43
44. Włącz oszczędzanie
q44
45. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q45
46. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: