Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sentencja Wikipedia

1. Decyzja administracyjna – akt administracyjny zewnętrzny wydany w trybie określonym w przepisach Kodeksu postępowania administracyjnego lub innych ustaw regulujących sferę indywidualnych praw i obowiązków obywateli, np.
2. Karol – Człowiek, który został Papieżem
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. Na zawsze w naszych sercach.
5. Życie to zagadka, nie trać czasu, bo jej nie rozwiążesz.
6. Lubisz sentencje o zdrowiu – zapraszam tutaj Podziękowanie Jeżeli już zapisałeś się na newsletter bloga , to chciałabym Ci za to serdecznie podziękować i jak zwykle mam ….
7. Gdziebylec.pl
q7
8. Sentencja wyroku, część wyroku złożona z części wstępnej (oznaczenie sądu, protokolanta, prokuratora, jeżeli brał udział w sprawie, data, miejsce rozpoznania sprawy i wydania wyroku, wymienienie stron i oznaczenie przedmiotu sprawy) oraz rozstrzygnięcia o żądaniach stron (w procesie cywilnym).
9. Radio Szczecin
q9
10. DocPlayer.pl
q10
11. Millennium Docs Against Gravity
q11
12. Lepszy Poznań
q12
13. Z Wikisłownika – wolnego słownika wielojęzycznego.
14. Stopniowo, Sentencje stały się podstawowym podręcznikiem na średniowiecznych uniwersytetach, a ich wpływ na teologię katolicką, pozostał znaczący do XVI w.
15. Obserwator Polityczny
q15
16. Sentencje starożytnych Rzymian i ich mądrości są po dziś dzień w użyciu.
17. Sentencja-zwięzłe,wyraziste zdanie zawierające ogólną myśl o charakterze filozoficznym lub moralnym, Prościej to Myśl 0 0 ZdzisiaXDD odpowiedział(a) 14.
18. Parafia Rzymskokatolicka pw Opatrzności Bożej
q18
19. Rogoźno – Wlkp.net.pl
q19
20. Joe Monster
q20
21. Buzz Gazeta
q21
22. Jeden z uczniów zawiadomił nas, że po wykładzie ma się każda z nas udać zosobna do mistrza w celu pożegnania się z nim i otrzymania pewnej sentencji pożegnalnej dla rozmyślania i ….
23. Sviete.github.io
q23
24. Spopularyzowany przez Zygmunta Freuda, jako lęk wobec kobiet związany z męskim kompleksem kastracyjnym.
25. Radio Poznań
q25
26. Wikipedia, wolna encyklopedia
q26
27. NaszeMiasto.pl
q27
28. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
29. Forum Sudety.it
q29
30. Tematowi i wynikającej z niego bezpośrednio czytelnej, jednoznacznej i prostej sentencji podporządkowane też bywa w tym malarstwie wszystko.
31. * Inspirujące cytaty sukcesu * Jak uzyskasz Darowizny z Piątej Głębokości * Książki, ebooki, audiobooki, czasopisma * Pozytywna wiedza, wartościowe publikacje * cytaty wikipedia * * aforyzmy wikipedia * sentencje, maksymy wikipedia *.
32. W swoim życiu każdy z nas ku czemuś zmierza, czasami wybierając wyjątkowo kręte ścieżki.
33. O Starym Mieście Elblągu słów kilka
q33
34. WikiRose blog
q34
35. Gazeta Krakowska
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: