Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wyobraźnia Cytaty

1. Adam Mickiewicz Fantazja Henryk Sienkiewicz Johann Wolfgang Goethe Juliusz Słowacki Kordian książka marzenia szczęście wyobraźnia.
2. Smutny film o miłości ♥
Thank you for watching!
3. Życie i podróże
q3
4. Jeśli wiedza jest niepewnikiem, a wyobraźnia jest ograniczona to skąd wniosek, że wyobraźnia ważniejsza jest.
5. Wyobraźnia doczekała się wielu ciekawych cytatów, sentencji i aforyzmów, poruszających wszystkie jej niuanse.
6. Sen jest nie tylko komunikatem (ewentualnie zaszyfrowanym komunikatem), ale również aktywnością estetyczną, grą wyobraźni, która jest wartością samą w sobie.
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Mój syn jest mocno zaburzony ma zdiagnozowany autyzm wyobraźnie posiada i jej używa czasem w inny sposób niz bym się tego spodziewała ale bezapelacyjnie używa.
9. Wyobraźnia to proces poznawczy[1], definiowany jako umiejętność: przypomnienia sobie lub wytworzenia w umyśle dowolnych bodźców odbieranych przez zmysły: obrazów, dźwięków, zapachów, smaków, wrażeń dotykowych Wyobraźnia pozwala na mniej lub bardziej szczegółowe tworzenie w umyśle dowolnych sytuacji zaistniałych, hipotetycznych lub nie mogących zaistnieć w rzeczywistości.
10. Inspirująco.pl
q10
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Sen jest nie tylko komunikatem (ewentualnie zaszyfrowanym komunikatem), ale również aktywnością estetyczną, grą wyobraźni, która jest wartością sama w sobie.
17. W Princeton w USA) – jeden z największych fizyków-teoretyków XX wieku, twórca ogólnej i szczególnej teorii względności, współtwórca korpuskularno-falowej teorii światła.
18. Wyobraźnia dana jest człowiekowi, by mu wynagrodzić to, czym nie jest, a poczucie humoru, by bo pocieszyć że jest, jaki jest.
19. Króla Kazimierza Wielkiego, po rozpoczęciu okupacji niemieckiej nie opuścił miasta, a nawet zdecydował się uczęszczać na tajne komplety.
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Spis tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa wyobraźnia: synonimy do wyrazu wyobraźnia, synonim wyobraźnii, inaczej wyobraźnia, wyrazy bliskoznaczne do słowa wyobraźnia, inaczej o wyobraźnii, synonimy do słowa wyobraźnia, inne określenia słowa wyobraźnia.
22. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Fandemonium
q24
25. Jedyny znany mi przypadek, gdy ktoś dosłownie odciął sobie drogę odwrotu, to wyprawa Cortesa do Meksyku.
26. Wyobraźnia – umiejętność przypomnienia sobie lub wytworzenia w umyśle dowolnych bodźców odbieranych przez zmysły: obrazów, dźwięków, zapachów, smaków, wrażeń dotykowych.
27. Motywacyjne.cytaty
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Inspirująco.pl
q30
31. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: