Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Dzieci

1. Poza tym , naprawdę dorośli też:), a że nie wszyscy , to pozwala nam na czas dla siebie i tych, których kochamy.
2. ”Czasami mam dość” (REŻYSER ŻYCIA)
Thank you for watching!
3. Historie literackich bohaterów są często dla czytelników inspiracją do rozwiązywania problemów, a nawet formą autoterapii.
4. …dzieci są zawsze męczennikami obawy o ich rzekomą pomyślność.
5. Rodzice są bez wątpienia najbardziej istotnymi osobami w naszym życiu.
6. ArtDuo-Shop.pl
q6
7. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o rodzinie, dzieciach, rodzicach, krewnych i kuzynach, ojcu i matce, rodzeństwie, potomkach, przodkach, domu, życiu.
8. Dzieci część 1 Dzieci część 2 „Rodzice powinni nie tyle starać się o to, aby dzieciom pozostawić po sobie dobra, ale żeby dzieci zostawić dobre.
9. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
10. Mamotoja.pl
q10
11. Mocne cytaty
q11
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Wykorzystujemy je w kartkach i wiadomościach z gratulacjami dotyczącymi narodzin potomka, jego chrzcin, urodzin, w księgach pamiątkowych wręczanych młodej mamie.
14. Kurier Poranny
q14
15. Janusz Korczak cytaty – cytaty o dziecku – cytaty o dzieciństwie – Korczak o dzieciach – cytaty o edukacji – cytaty o szkole.
16. Jeśli i dla Ciebie dziecko jest cudem i prezentem od losu, z pewnością przypadną i do gustu piękne aforyzmy o dziecku, które mogą stać się Twoim życiowym mottem.
17. Mieszkajmodnie.pl
q17
18. Kurier Lubelski
q18
19. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
20. Gepardowa pisze..
q20
21. Świetne ćwiczenia
q21
22. Mamotoja.pl
q22
23. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
24. Dziś mam dla Ciebie niecodzienny artykuł: Otóż są to cytaty znanych ludzi o wychowaniu dziecka i nie tylko wychowaniu …ale również o motywacji, rodzicielstwie i dzieciństwie.
25. Sztuka polega na tym, by pozostać nimi do.
26. “Chcę Cię kochać bez ucisków, doceniać bez osądzania, dołączyć do Ciebie bez napierania, zaprosić Cię.
27. ” Zofia Kossak-Szczucka *** „Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety.
28. Nawet założyłam sobie specjalny notatnik, żebym mogła wszystko trzymać w jednym miejscu: cytaty, wycinki z gazet, teksty piosenek, po prostu rzeczy, o których bym nie chciała zapomnieć.
29. Jeśli chcesz dobrze dla swoich dzieci, to spędzaj z nimi dwa razy więcej czasu i wydawaj na nie dwa razy mniej pieniędzy.
30. 2009 · Przygotowuję dla „moich” dzieci (siostrzeńców, dawnego i obecnego podopiecznego) prezentacje multimedialną.
31. Odkrycie dziecka
q31
32. Buzz Gazeta
q32
33. Miasto Dzieci
q33
34. – „ Widzimy dzieci w burzliwych przejawach radości i smutku, gdy się różnią od nas, nie dostrzegamy pogodnych nastrojów, cichych zadumań, głębokich.
35. ” Mikołaj Żdan „Trzy rzeczy zos­tały z ra­ju: gwiaz­dy, kwiaty i oczy dziecka.
36. NaklejkiDekoracyjne.com
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Zdaj so­bie sprawę z te­go, do cze­go sam jes­teś zdol­ny, za­nim dzieciom poczniesz wyk­reślać zak­res praw i ….
39. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: