Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat O Oczach

1. Smutny cytat polski polskie cytaty cytat na dziś cytaty cytat cytat dnia cytat po polsku blog z cytatami cytat o miłości mój cytat inny szansa uśmiech w sercu moje serce serce złamane serce on i ona ona zawsze na zawsze ten jedyny przeznaczenie.
2. Symulator SCHIZOFRENII 👻
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Znam jej czuły punkt na szyi, lubię jak reaguje na to kiedy się ze mną całuje, jak oddycha, kiedy po ciele mnie dotyka, jak patrzy mi w oczy, zapominając o świecie, jakby chciała brnąć w coś więcej, jak przyprawia mnie o dreszcze, kiedy pocałunkami daje znać, ….
5. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q5
6. Mówi o tym, że nie wystarczy mieć dobre chęci, nie wystarczy pozytywnie myśleć, nie wystarczy być pobożnym dobrym poczciwym człowiekiem.
7. Pl dizsiaj podczas kąpieli mój synek wziął mydełko (w płynie) i jakimś cudem włożył sobie do oczka.
8. Dzięki dzieciom świat staje się weselszy, a ludzie zyskują motywację do działania i stawania się lepszymi ludźmi.
9. Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy.
10. NaklejkiDekoracyjne.com
q10
11. Oczy – hasło powiązane z: cytat, cytaty o miłości, mem, besty, zniewalający, cytaty, aforyzmy, dziewczyna, pociągające, obrazki, intrygujące, miłość.
12. Druktur.net
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Zawodów / profesji: – wszystkie – aktorów, aktorek architektów dramaturgów duchownych (wszystkie religie) duchownych rzymskokatolickich dziennikarzy filozofów geografów historyków kompozytorów królów, cesarzy lub władców malarzy, plastyków muzyków naukowców pisarzy.
15. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q15
16. National Geographic
q16
17. „Czy jest przyjaciel równy mu – co ścieżkę wskaże ci – Uczciwe serce, wierny druh – duch wielki w oczach lśni Artysta w pracy – w sportach mistrz – rodziny i stad stróż – Faworyt królów – pieszczoch dam – to przecież pies i już.
18. Nie jestem poetka, a chcialabym stworzyc corce ladny album, ktory sprawi, ze w przyszlosci bedzie nie tylko z sentymentem, ale i ze wzruszeniem do niego zagladac.
19. Cytaty Dusza cytaty o duszy.
20. Magia Zakupów
q20
21. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q21
22. Smutne oczy…
q22
23. Manufaktura Radości
q23
24. Nikt ze łzami w oczach nie żegna się z geometrią Euklidesa czy z systemem okresowym pierwiastków.
25. Magia Zakupów
q25
26. Demotywatory
q26
27. NaklejkiDekoracyjne.com
q27
28. Bezokularow.pl
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Czy byś żyła pełnią życia i robiła co chciała.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: